برنامه انالیز مصالح

0

برنامه انالیز مصالح

بعد از انتشار نرم افزار حمل بسیاری از دوستان در مورد تناژ مصالح که به عنوان اطلاعات وروی باید به نرم افزار حمل داده میشد سوال میکردند. ما تمام تلاشمان را کردیم که تا انجا که ممکن است به این امر سرعت ببخشیم اما محدودیت های فنی وجود داشت که که صلاح دیدیم به جای تغییرات در نرم افزار یک برنامه انالیز مصالح کوچک طراحی کنیم که گره از این مشکل بگشاید.
این برنامه تمام محاسباتی را که مربوط به مقدمه فصل ۲۸ فهرست بها ابنیه از قبیل تناژ سیمان ، تناژ اجر و تناژ مصالح سنگی می باشد را انجام میدهد. کافیست ایتم به ایتم مشخصات را به فرمول مورد نظرتان بدهید تا تناز مصالحتان بدست بیاید و سپس جمع بزنید.

دقت کنید انالیز مصالح در جهت فهرست بهای ابنیه تنها برای اهن الات ( فصل هفتم و نهم ) ، قطعات فولادی سرد گالوانیزه شده، سیمان، اجر، اسفالت، جدول های بتنی پیش ساخته ماشینی پرسی، کفپوش های بتنی پیش ساخته، مصالح سنگی و توونان برحسب مورد بر اساس ردیف های فصول پرداخت می شود و برای سایر مصالح هیچگونه هزینه حمل جداگانه ای پرداخت نخواهد شد.

در کتاب متره براورد کاربردی بصورت پروژه محور ایتم به ایتم روند انالیز مصالح یک ساختمان را انجام دادیم که میتوانید سرفصل های کتاب را مشاهده کنید. امیدواریم که این برنامه کوچک به عنوان مکملی برای نرم افزار متره براورد نگاه عمران و کارهای متره براورد شما کمک کند. این برنامه را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

 

برنامه انالیز مصالح

دانلود برنامه انالیز مصالح

 


 

پاسخ دهید