دانلود نرم افزار Tekla Structures

6

دانلود Tekla Structures 2016 – نرم افزار تهیه نقشه سازه و مدلسازی سه بعدی

دانلود Tekla Structures که گاه با نام تجاری XSTEEL شناخته می‌شود، نرم افزاری بسیار معروف و کار آمد و حرفه ای برای طراحی و مدل سازی بسیار پیشرفته و مدرن سازه های فلزی و بتونی عظیم مانند استادیوم ها و برج ها برای استفاده مهندسان عمران،سازه و تهیه‌كنندگان نقشه‌های اجرایی و سازندگان سازه‌های فلزی است که با مدل کردن ۳بعدی از آن ها قادر به آنالیز و طراحی تمامی سازه ها می باشد. این نرم‌افزار ضمن فراهم‌آوری محیطی آسان و کاربرد درست، این قابلیت را دارد که تمامی نقشه‌های سازه‌ای درحد نقشه‌های کارگاهی با تمامی جزئیات و اطلاعات را کامل به‌طور خودکار و بدون نیاز به هیچ‌گونه ترسیم دستی تولید کند. بخش فولادی این نرم افزار معروف به Xsteel می باشد که این بخش نیز اتصالات فولادی را به صورت کامل و دقیق طراحی و کنترل و سر انجام ترسیم می کند.

نرم‌افزار Tekla Structures در بخش فولادی ابزاری قدرتمند برای استفاده مهندسان سازه و تهیه‌كنندگان نقشه‌های اجرایی و سازندگان سازه‌های فلزی است كه به دلایل زیر خود را در راس پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای گروه مهندسی سازه قرار داده است. در واقع نرم‌افزار TEKLA STRUCTURES یا به عبارتی X-STEEL نرم افزاری قوی برای مدلسازی سازه های صنعتی و ساختمانی می باشد و امروزه بخش قابل توجهی از انواع این سازه ها در اقصی نقاط جهان با این نرم افزار مدل شده است. تولید نقشه های ساخت و نصب از جمله خروجی های این نرم افزار است كه به راحتی با نرم افزار اتوكد لینک می گردد. همچنین لیست مواد مصرفی پروژه، تناژ و لیست پیچ و مهره های مصرفی كل پروژه را به راحتی می توان محاسبه كرد. این نرم افزار در زمینه طراحی اتصالات، به كاربر امكان بررسی برخورد (clash) را می دهد و مشكلات احتمالی در نصب را كاهش می دهد. از نرم افزار Tekla Structures هم برای برای مدل سازی سازه های فلزی و هم بتنی می توان استفاده کرد البته قابلیت های برنامه برای مدلسازی سازه های فولادی و خصوصاً سازه های پیچ و مهره فوق العاده می باشد. در محیط نرم افزار امکان تحلیل مدل ایجاد شده با کمک برنامه STAAD وجود دارد.
بدیهی است كه حتی بهترین طراحان سازه به علت كار در فضای دو بعدی در نرم‌افزارهای نظیر CAD همواره با مشكلات اجرایی در کار روبرو هستند؛ چه رسد به کار‌های صنعتی نظیر سازه‌های پالایشگاهی كه با بخش‌های متفاوت همانند لوله کشی، تجهیزات، برق و ابزار دقیق به صورت موازی با بخش سازه همکاری می‌كنند. برای مثال ساپورت‌های بخش لوله کشی، امکان قرارگیری تجهیزات و امکان عبور سینی‌های کابل و … در بررسی با مدل سه ‌بعدی، به دقت و بدون مشكلات اجرایی مربوط به این مسائل حل می‌شود.

قابلیت های کلیدی این نرم افزار تکلا استراکچر ۲۰۱۶:
– امکان ساخت مدل سازه فلزی و بتنی با تمام جزییات اجرای واقعی قابل ساخت
–  انالیز و طراحی تمامی سازه ها به صورت مدل های ۳ بعدی
– نمایش مدل ساخته شده در رایانه با جزییاتی نظیر واشرها، بولت‌ها، پخ‌ها، ورق‌ها
– حرکت در مدل و دیدن آن از زوایای متفاوت، می توانید مانند یک مهندس ناظر درون آن حرکت كنید.
– امكان آنالیز و طراحی انواع سازه‌ها در نسخه‌های جدید
– امكان تولید نقشه‌های كارگاهی جهت ساخت و نصب به صورت خودكار
– ارایه انواع گزارش‌های برآورد مصالح و لیستوفر برای كارهای اجرایی، فهرست قطعات برای پیچ و مهره با طول و …
– امكان تقسیم پروژه‌های بزرگ به چندین قسمت جهت تفكیک به چندین فاز
– امكان كار گروهی روی یک پروژه در یک زمان جهت تسریع در انجام پروژه
– امكان ارتباط انتقال و ورود اطلاعات با سایر نرم‌افزارهای نظیر: Pdms، SAP2000، ETABS، Staadpro، Microstation و …
– انتقال اطلاعات به صورت قابل قرائت توسط دستگاه‌های مختلف CNC
– ارایه نقشه برش جهت به حداقل رساندن دورریز ورق در كارگاه
– فراهم‌آوری محیطی آسان و کاربرد درست
– بدون نیاز به هیچ‌گونه ترسیم دستی
– طراحی اتصالات فولادی را به صورت کامل و دقیق
– و …

رمز عبور  :  www.p30download.com 

دانلود تکلا استراکچر Tekla Structures 21 SR1

اطلاعاتحجم : ۶۰۰ مگابایت
دانلوددانلود ۲۱ Tekla Structures – بخش اول
دانلوددانلود ۲۱ Tekla Structures – بخش دوم

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

دانلود تکلا استراکچر Tekla Structures 2016

اطلاعاتحجم: ۶۷۱٫۵۱ مگابایت
دانلوددانلود Tekla Structures 2016 بخش اول
دانلوددانلود Tekla Structures 2016بخش دوم
دانلوددانلود Tekla Structures 2016 بخش سوم

کرکدانلود کرک (به تنهایی)

 

راهنمای نصب ( برگرفته از سایت پی سی دانلود )

۱– با اجرای فایل TeklaStructures2016Software.exe نرم افزار را نصب کنید.
۲- با اجرای فایل TeklaStructures2016ServicePack4Software.exe آپدیت نرم افزار را اعمال کنید.
۳- مرحله اختیاری:
در صورت نیاز به نصب زبان خاص برای تغییر زبان محیط کاری باید فایل Environment_Language_SR4  را به صورت جداگانه دانلود کنید سپس با اجرای فایل مورد نیاز از پوشه env_sr4 می توانید زبان مورد نظر را برای محیط کاری خود انتخاب کنید.
۴- فایل TeklaStructures_application.dll را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض C:\Program Files\Tekla Structures\2016\nt\bin) کپی و جایگزین فایل موجود کنید.
۵- نرم افزار را اجرا کنید.

6 دیدگاه

 1. پنجره Assembly drawing properties از تکلای ۲۱ به بعد تغییر یافته و دکمه modify در آن وجود ندارد برای تغییر کلی روی نقشه ها راه حل ارائه دهید با تشکر

  • سلام نصب تکلا بسیار ساده است و به راحتی کرک می شود کافیست فایل های درون پوشه کرک را در مسیر پوشه مربوطه کپی و جایگزین فایل های موجود بکنید.

   فایل TeklaStructures_application.dll را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار (مسیر پیش فرض C:\Program Files\Tekla Structures\2016\nt\bin) کپی و جایگزین فایل موجود کنید.

  • نگاه عمران در

   نیازی نیست. فقط فایلهای پوشه کرک در محل نصب کپی کنید و بعد از ایننورمنت های دیفالت و میدل ایست نصب کنید. قسمت سرور فکر میکنم برای انجام پروژه تحت شبکه باشه

پاسخ دهید