اموزش تکلا استراکچر پروژه محور

0

اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

 اموزش تکلا استراکچر پروژه محور فارسی سازه فولادی شامل ۱۶ ساعت اموزش کاربردی در خدمت شما هستیم تا شما را برای یکی از تخصصی ترین و کاربردی ترین نرم افزار های مهندسی عمران حرفه ای کنیم. این دوره بعد از حدود یک سال کار  پیوسته و همچنین دقت و وسواس زیاد برای بهترین کیفیت ممکن تنظیم گردیده است. تکلا استراکچر می تواند در کمترین زمان ممکن مدل های سه بعدی گرافیکی با کیفیت بالا از پروژه ، دیتایل ها و نقشه های اجرایی کارگاهی و ساخت و نصب و همچنین گزارش های متره براورد و ایستوفر فولادی و بتنی  را ارائه کند و این تنهای بخشی از قدرت این نرم افزار است.

چه چیزهایی تدریس شده و من چی دریافت میکنم ؟

این دوره در دو فصل تدوین گردیده است. در فصل اول ان به زبان ساده همراه با مثال های متعدد تمام بخش ها را توضیح می دهیم و در پایان فصل اول وارد مباحث پیش رفته مدلسازی و همچنین هوشمند سازی کامپاننت ها می شویم که از مطالب حساس و پرکاربردی است که کمتر در اموزش های دیگر پیدا می کنید.

در فصل دوم برای اینکه دانشجو یک تجربه عملی و اجرایی را از نزدیک تجربه کرده باشد یک ساختمان ۴ طبقه فولادی با اتصالات جوشی را از صفر تا صد که مرحله گزارش گیری و نقشه گیری و تهیه البوم نقشه است را به صورت قدم به قدم در جلوی دیدگان شما همراه با توضیحات اجرایی انجام می شود.در این مرحله دانشجو یک کاربر حرفه ای شده و هدف این دوره که علاه بر اموزش نرم افزار یک انتقال تجربه است محقق شده است و بعد از ان تمرین و پشتکار دانشجو را طلب می کند.

چه چیزهایی همراه دوره داده می شود ؟

همراه با این دوره اموزشی تعداد قابل توجهی کامپاننت های هوشمند و پرکاربرد با شرایط کار در ایران دریافت می کنید که توسط خود مدرس طراحی شده و خود به تنهایی بسیار ارزشمند است.

این دوره برای چه کسانی مناسب است و پیش نیاز ان چیست ؟

برای این دوره تقریبا هیچ پیش نیازی لازم نیست و فرض بر این بوده که دانشجو هیچگونه اشنایی قبلی با این نرم افزار نداشته است. اموزش از کلیک بر روی ایکن نرم افزار اغاز شده و قدم به قدم با شما به پیش می رود. توضیحات مکفی درباره کاری که هر جلسه قرار است انجام بشود داده می شود تا ذهن شما اماده دریافت مطلب شود و این روند تا پایان انجام پروژه عملی که شما حرفه ای شوید ادامه دارد.

 

برای دیدن پیش نمایش و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

دانلود انی پس از پرداخت انلاین


اطلاعات کلی

نام محصول : اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

ورژن نرم افزار که بر روی ان تدریس شده : ۱۹ ( + دانلود نرم افزار )

مدت زمان فیلم: ۱۶ ساعت

فرمت فایل‌ها: فیلم‌ با فرمت MP4 با کیفیت ۷۲۰P hd و به حجم ۱٫۹ گیگابایت

مدرس: مهندس طاها طبیب زاده

کپی رایت : موسسه نگاه عمران

مبلغ سرمایه گذاری : ۸۲ هزار تومان ۵۹٫۵۰۰ تومان ( ۳۰% تخفیف ویژه به مدت محدود، به درخواست مکرر کاربران تمدید شد )


دانلود کاتالوگ سرفصل های این دوره اموزشی به تفکیک هر قسمت

 

 

برای دیدن پیش نمایش و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.