دانلود نرم افزار Bentley STAAD Pro V8 + اموزش کرک

STAAD Pro یکی از بهترین نرم افزارهای تحلیل و طراحی ساره سه بعدی برای مهندسی سازه است. این نرم افزار برای طراحی تقریبا هر نوع سازه‌ای از قبیل پلچک، پتروشیمی، تونل، پل، شمع و … انتخاب بسیار مناسبی است. این نرم افزار دارای یک محیط انعطاف پذیر است که دارای ویژگی های حرفه ای بسیاری می باشد که استفاده از هر مقیاس داده ای نیز در این نرم افزار امکان پذیر است. محیط انعطاف پذیر نرم افزار STAAD باعث شده است که این نرم افزار برای تحلیل و طراحی هر سازه ای مناسب باشد. همچنین این نرم افزار توانایی ارتباط یکپارچه با دیگر محصولات شرکت سازنده خود از قبیل tekla , STAAD.foundation ،ProSteel و OpenSTAAD برای تهیه نتایج مورد نظر کاربر را نیز دارد. در ادامه لینک دانلود نرم افزار Bentley STAAD Pro V8 قرار داده شده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Bentley STAAD:

– اولین و بهترین نرم افزارهای تحلیل و طراحی ساره سه بعدی
– دارای یک محیط انعطاف پذیر و ویزگی ها و قابلیت های حرفه ای بسیار
– مناسب برای  تحلیل و طراحی تقریبا هر نوع سازه‌ای از قبیل پلچک، پتروشیمی، تونل، پل، شمع و …
– قابلیت تحلیل غیرخطی برای سازه‌های کابلی
– توانایی ارتباط یکپارچه با دیگر محصولات شرکت سازنده خود از قبیل STAAD.foundation ،ProSteel و OpenSTAAD برای تهیه نتایج مورد نظر
– یروی از قانون پیشرفته‌ی پویا برای سنجش جرم نامتوازن
– استفاده از پردازش ابری با استفاده از Bentley CONNECT
– طراحی AISC 360-10 Torsion
– طراحی Canadian Steel S16-09 شامل ترمیم جریان انتشاری
– ضمایم استاندارد اروپایی و تنظیمات فلزی و بتنی خاص کشورهای مختلف برای طراحی
– بارگذاری لحظه‌ای ارتقایافته
– طراحی پرتو پیشرفته‌ی IS:456 برای سنجش تاثیرات و مقاومت ستون
– و …

 

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- برای STAAD.Pro V8i SS6 فایل bentley.exe را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار (C:\SProV8i SS6\STAAD) کپی و اجرا کنید (Run as admintrator)، اگر مسیر فایل را تشخیص نداد به صورت دستی آن را انتخاب کنید، از منوی کشویی Staad.Pro V8i را انتخاب نموده و تیک Connect version را بگذارید، حال بر روی Activate کلیک کنید.
3- فایل های Bentley.liclib.10.dll و Bentley.liclib.10.nogui.dll موجود پوشه ی Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.

Staad foundation V8i:
2- برای Staad foundation V8i فایل bentley.exe را از پوشه Crack در محل نصب نرم افزار (C:\Staad.foundation 5.3) کپی و اجرا کنید (Run as admintrator)، از منوی کشویی STAAD Foundation Advanced را انتخاب نموده و تیک Connect version را بگذارید، حال بر روی Activate کلیک کنید.
3- فایل های Bentley.liclib.10.dll و Bentley.liclib.10.nogui.dll موجود پوشه ی Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.

 

دانلود نرم افزار Bentley STAAD Pro V8

دانلود – 660 مگابایت

دانلود – کرک به تنهایی

دانلود –  Bentley STAAD RCDC‏ – 307 مگابایت

 


16 ساعتاموزش مدلسازی و ترسیم نقشه های اجرایی سازه های فولادی پروژه محور
حرفه ای شوید