دانلود نرم افزار perform 3d ورژن V7.0.0 همراه با کرک اسان

در ادامه به معرفی و  دانلود نرم افزار perform 3d ورژن V70.0 همراه با کرک اسان آن خواهیم پرداخت. CSI Perform-3D برنامه ای خاص با تمرکز ویژه روی طراحی مقاوم لرزه ای است. با استفاده از این برنامه می توان سازه های پیچیده شامل سازه های با دیوار برشی را به صورت غیر خطی و بر اساس حالت های حدی مختلف مقاومت و تغییر شکل، تحلیل کرد.

 

قابلیت های نرم افزار perform 3d

هندسه‌ مدل را می‌توان از برنامه SAP2000 یا ETABS بازخوانی کرد. در برنامه از انواع مختلفی از المان‌ها شامل: تیرها، مهاربندها، دیوارهای برشی(با بازشو)، دال کف، میراگرها و جداسازها می‌توان استفاده کرد. تحلیل‌های غیرخطی می‌توانند به‌صورت استاتیکی و یا دینامیکی روی یک مدل انجام شوند. بارها می‌توانند در مراحل متفاوت بر سازه اعمال گردند. به عنوان مثال، بار دینامیکی زلزله می‌تواند پس از بار استاتیکی غیرخطی وارد شود. این برنامه قابلیت‌های قدرتمندی برای طراحی بر اساس عملکرد داشته و می‌تواند نسبت‌های ظرفیت نیاز را برای تمام اجزاء و برای حالت‌های حدی محاسبه کند. ارزیابی عملکرد بر اساس ATC-40، FEMA-356 و ATC-440 به‌صورت خودکار انجام می‌شود. خروجی‌های برنامه شامل نسبت ظرفیت/ نیاز، نمودارهای غیرخطی استاتیکی، نمایش‌های بالانس انرژی، اشکال موذی، هندسه تغییر شکل یافته و پاسخ‌های نیرو و تغییر مکان تاریخچه زمانی هستند.

 

این مطلب را از دست ندهید : میز زلزله چیست ؟ فیلم

راهنمای نصب

  1. نرم افزار را نصب کنید.
  2. فایل Keygen.exe را اجرا کنید تا فایلی با عنوان lservrc ایجاد شود.
  3. فایل ساخته شده را در محل نصب نرم افزار* و در مسیر پیش فرض زیر کپی نمایید.

C:\Program Files (x86)\Computers and Structures\PERFORM-3D 7\PERFORM-3D 7\Program

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:

  • در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
  • در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
  • در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

 

دانلود نرم افزار perform 3d

دانلود– 131 مگابایت

دانلود کرک (به تنهایی)

رمز عبور :
www.p30download.com