دانلود سوالات ازمون نظام مهندسی مرداد 94

ازمون نظارت ، محاسبات و اجرا در روزهاي يکم و دوم مردارد ما برگذار ميشود. بسیاری از مهندسان بعد از ازمون به دنبال سوالات نظام مهندسی ازمون مرداد 94 میگردند که در مورد ان با دوستانشان صحبتی داشته باشند و وضعیت خودشان درباره فبولی در ازمون بسنجند. همينک شما ميتوانيد تنها با گذشت چند ساعت از ازمون نظارت دفترچه سوالات ازمون نظام مهندسی مرداد 94 را از اينجا دانلود کنيد. تيم نگاه عمران تلاش ميکند در سريعترين زمان ممکن دفترچه سوالات محاسبات و اجرا و غيره را به محض انتشار در همين پست قرار دهد پس باز هم به ما سر بزنيد.

سوالات ازمون نظام مهندسی مرداد 94

دفترچه سوالات مربوط به کد دفترچه 204B می باشد در 12 صفحه به صورت پی دی اف. از صفحات دفترچه با دوربین موبایل عکس گرفته شده اما کیفیت مناسبی دارد و سوالات خوانا هستند به محض انتشار نسخه رسمی و با کیفیت ان نسخه را با نسخه فعلی جایگزین میکنیم. حجم فایل پیی دی اف 587 کیلوبایت است

  1. دانلود دفترچه سوالات ازمون نظارت نظام مهندسی مرداد 94
  2. دانلود دفترچه سوالات ازمون اجرا نظام مهندسی مرداد 94
  3. دانلود دفترچه سوالات ازمون محاسبات نظام مهندسی مرداد 94

پاسخنامه تشریحی نظارت مرداد 94

دفترچه سوالات با کیفیت بسیار بالا در فرمت پی دی اف و حجم 2.5 مگ در اختیار شما قرار گرفته است. پاسخنامه نظارت را اقایان دکتر حقگو و مهندس ضیغمی زحمت ان را کشیده و الیته پوران پژوهش جوان هم پاسخنامه خودشان را منتشر کرده اند که در ذیل امده ….. و پاسخنامه اجرا را هم باز کاری از دکتر حقگو و مهندس ضیغمی است.

  1. پاسخنامه تشریحی ازمون نظارت مرداد 94 از دکتر حقگو و مهندس ضیغمی
  2. پاسخنامه تشریحی ازمون نظارت مرداد 94 از پوران پژوهش جوان

پاسخنامه تشریحی اجرا مرداد 94

  1. پاسخنامه تشریحی ازمون اجرا مرداد 94 از دکتر حقگو و مهندس ضیغمی

پاسخنامه تشریحی محاسبات مرداد 94

  1. پاسخنامه تشریحی ازمون محاسبات مرداد 94 از دکتر حقگو و مهندس ضیغمی