پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ 7494 756 0930

سوالات رایج


چگونه می توان محصول موردنظر خود را انتخاب و تهیه نمود؟

کافیست بر روی دکمه خرید محصول کلیک کنید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید، در انجا نام و آدرس ایمیل صحیحتان را وارد کنید و سپس بر روی دکه خرید کلیک کنید تا فاکتور برای شما صادر گردد.
در این مرحله شما می توانید هر یک از درگاه های بانکی را که دوست دارید، انتخاب و سپس مبلغ را پرداخت کنید در آخر به صورت خودکار به سایت بر می‌گردید و لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و هم زمان رسید خرید که حاوی لینک دانلود است برای شما ایمیل می‌گردد.

اگر به هر دلیلی در هنگام خرید به مشکل برخوردم چکار کنم ؟

از طریق واتس اپ به شماره تلفنی که در صفحه اول سایت گذاشته شده مسیج دهید ( 09307567494) یا یک ایمیل به info.negahomran@gmail.com ارسال کنید. به محض رویت در هر ساعت شبانه روز پیگیری خواهد شد و مشکل شما را برطرف می‌کنیم. ( لطفا سوالات علمی خود را مسیج نکنید گیرنده پیغام های شما توان علمی پاسخگویی را ندارد برای ارتباط با مدرس تنها از طریق ایمیل هایی که در صفحات خرید است اقدام کنید )

به چند شکل می‌توان محصولات سایت را دریافت نمود ؟

در حال حاظر تنها از طریق دانلود بعد از پرداخت مبلغ امکان پذیر است.

آیا امکان تخفیف وجود دارد ؟

ما خودمان با عناوین مختلف برای انتخاب دو یا چند محصول لینک های تخفیف دار بین 20 تا 30 درصد در صفحات مختلف خرید قرار دادیم که شما حق انتخاب داشته باشید. ضمن آنکه برای محصولات بعدی سایت ما خودمان لینک های تخفیف دار اختصاصی با درصد های خوب برای مشتریان قبلی میفرستیم.

چگونه مخاطبین خارج از ایران می توانند محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند؟

آموزش ها و نرم افزار های نگاه عمران به صورت لینک دانلود ارسال می شوند و از این جهت امکان تهیه آنها توسط متقاضیان خارج از ایران به راحتی میسر می باشد. به محض ثبت سفارش و تایید پرداخت، لینک های دانلود در حساب کاربری فعال می شوند.
( پرداخت تنها از طریق کارتهای عضو شتاب بانک های ایران قابل پرداخت است، اگر در خارج از ایران هستید و کارت بانکی ندارید می‌توانید این کار را به یکی از آشنایانتان در داخل ایران محول کنید و تنها به او بگویید در قسمت ایمیل ، نام ایمیل شما را وارد کند تا لینک های دانلود برایتان ارسال گردد تا بتوانید سریعا دانلود بنمایید )

یک فایل zip بدستم رسیده ، پس فایل های آموزشی کجاست ؟

برای باز کردن قایل های زیپ شما نیاز به نرم افزار winrar یا 7zip دارید یکی از آنها را دانلود و سپس نصب کنید و در آخر بر روی فایل کلیک راست کرده و گزینه Extract را انتخاب نموده تا فایل ها برای شما باز شوند و بتوانید استفاده کنید.

توصیه می‌کنیم از اینجا آخرین ورژن codec را دانلود و نصب نموده تا هر گونه فرمت فایل صوتی و تصویری بر روی سیستم شما به نمایش در بیاید. برای استفاده از نرم افزار های متره براورد ما شما حتما نیاز به افیس 2013 دارید که از اینجا می توانید دریافت کنید.

در هنگام Extract کردن فایل ها با پیغام The archive is either in unknown format or damaged مواجه می شوم، دلیلش چیست؟

این خطا به دلیل دانلود ناقص فایل ها ظاهر می شود. لطفا مجددا فایل ها را دانلود نمایید.

لینک دانلود محصولی را درخواست کرده ام که در قسمت لینک های دانلود آن، نوشته شده است: بخش یکم، بخش دوم و ... در این حالت چه کاری انجام دهم؟

همه بخش ها را دانلود کرده و در یک پوشه قرار دهید و سپس همه را انتخاب و کلیک بغل کنید و گزینه Extract را انتخاب نموده تا فایل ها برای شما باز شوند و بتوانید استفاده کنید.

هنگام دانلود فایل با خطای ۴۰۴ مواجه می شوم؟

این خطا به دلیل منقضی شدن لینک دانلود اتفاق افتاده از طریق ایمیل info.negahomran@gmail.com درخواست خود را بفرستید تا بر روی همان ایمیل لینک های دانلود دوباره برای شما فرستاده شود. ( حتما در درخواستتان ایمیلی که با آن خرید کرده اید را ذکر کنید چون تنها لینک های دانلود برای همان ایمیل دوباره فرستاده خواهد شد )

لینک های دانلود تا چه زمانی اعتبار دارند؟

لینک های دانلود به مدت یک هفته اعتبار دارند.

آیا امکان تماس با مدرس وجود دارد ؟

سوالات علمی خود را از طریق ایمیل هایی که در صفحات خرید به ان اشاره شده بفرستید. مدرسان ما تمام تلاششان را می‌کنند پاسخگوی شما در اسرع وقتی که به آنها اجازه می دهد باشند.

 

  نحوه خرید در نگاه عمران بسیار ساده است تنها در چهار مرحله