لیست فعالیتهای اجرایی سازه فولادی و بتنی

0

درباره لیست فعالیتهای اجرایی سازه فولادی و بتنی

لیست فعالیتهای اجرایی سازه فولادی و بتنی یک محصول کاربردی و کم حجم است برای مهندسین عمران و صنایع که برای انجام پروژه های خود نیاز به یک چارت کامل از مراحل اجرای یک ساختمان دارند. این لیست تقریبا تمام موارد مهم عمومی ساختمانها را در برمیگیرد و میتواند یک منبع خوب برای ترتیب فعالیتها و لیست کارهایی باشد که برای انجام یک پروژه باید صورت بگیرد.

لیست فعالیتهای اجرایی یک سازه بتنی توسط مهندس ابدالی تولید شده در ادامه پکیج اموزش ماکروسافت پروژه ایشان که با استقبال خوبی در جهت اموزش کاربردی این نرم افزار تهیه و تولید شد. مثالهای متنوعی که در این پکیج مطرح شده تقریبا شما را از رجوع به جزوات و کتابهای مختلف بی نیاز میکند و دیدخوبی برای شروع کار با این نرم افزار کاربردی را میدهد.

بیشترین کاربرد لیست فعالیت های بتنی برای کسانی است که مشغول کنترل پروژه با نرم افزار msp هستند و برای ساختار شکست و تنظیمات پروژه نیازمند چارت دقیقی از لیست فعالیتهای بتنی هستند.

ما در کنار شما هستیم

بعد از تهیه لیست فعالیتهای اجرایی سازه فولادی و بتنی ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی میتوانید با ایمیل پشتیبانی یا اکانت اینستاگرام سایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم. نگاه عمران همیشه آنلاین است.

Instagram-Logo-Vector-Image

@NegahOmran

E-mail : shop.negahomran@gmail.com

 

  لیست فعالیتهای اجرایی سازه فولادی و بتنی 5500 تومان

.


 

نمونه پروژه MSP به همراه اموزش کامل تصویری ( دوره پیشرفته )

صفر تا صد کنترل پروژه و برنامه زمان بندی ساختمان بتنی سه طبقه

baner nemmone


 

پاسخ دهید

*

code