پشتیبانی 24 ساعته در واتساپ 7494 756 0930

سوالات رایج

چگونه می توان محصول موردنظر خود را انتخاب و تهیه نمود؟

  • کافیست بر روی دکمه خرید محصول کلیک کرده تا به صفحه پرداخت هدایت شده و در آنجا نام و آدرس ایمیل صحیحتان را وارد کنید و سپس بر روی دکمه خرید کلیک کرده تا فاکتور برای شما صادر گردد.
  • در این مرحله شما به درگاه بانکی متصل شده و پس از پرداخت در آخر به صورت خودکار به سایت برگشته و لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و هم زمان رسید خرید که حاوی لینک دانلود است برای شما ایمیل می‌گردد و در صورتی که در سایت ثبت نام کرده باشید در حساب کاربریتان قرار می‌گیرد.

اگر به هر دلیلی در هنگام خرید به مشکل برخوردم چکار کنم؟


از طریق واتساپ به شماره تلفنی که در بالای سایت گذاشته شده مسیج دهید (7494-756-0930) یا یک ایمیل به info.negahomran@gmail.com ارسال کنید. به محض رویت در هر ساعت شبانه روز پیگیری خواهد شد و مشکل شما را برطرف خواهیم کرد. (لطفاً سوالات علمی خود را مسیج نکنید، گیرنده پیغام‌های شما توان علمی پاسخگویی را ندارد و برای ارتباط با مدرس تنها از طریق ایمیل اقدام کنید).

به چه شکل می‌توان محصولات سایت را دریافت نمود؟


در حال حاظر تنها از طریق دانلود بعد از پرداخت مبلغ امکان پذیر است.

آیا امکان تخفیف وجود دارد؟


تخفیف 20 تا 30 درصد بر روی محصولات پکیچ جامع بصورت دائمی ارائه شده است و به غیر از آن در بازه‌های زمانی و جشنواره‌ها کد تخفیف به کاربران قبلی ارسال یا در شبکه‌های اجتماعی اعلام خواهد شد.

چگونه مخاطبین خارج از ایران می‌توانند محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند؟

  • آموزش‌ها و نرم افزار‌های نگاه عمران به صورت لینک دانلود ارسال می‌گردد و از این جهت امکان تهیه آنها توسط متقاضیان خارج از ایران به راحتی میسر می باشد. به محض ثبت سفارش و تایید پرداخت، لینک‌های دانلود در حساب کاربری فعال می‌شوند.
  • پرداخت تنها از طریق کارت‌های عضو شتاب بانک های ایران قابل پرداخت است، اگر در خارج از ایران هستید و کارت بانکی ندارید می‌توانید این کار را به یکی از آشنایانتان در داخل ایران محول کنید و تنها به او بگویید در فرم پرداخت در قسمت ایمیل، نام ایمیل شما را وارد کند تا لینک‌های دانلود برای شما ارسال گردد و بتوانید سریعاً دانلود بنمایید.

در هنگام Extract کردن فایل ها با پیغام The archive is either in unknown format or damaged مواجه می شوم، دلیلش چیست؟

این خطا به دلیل دانلود ناقص ظاهر می‌گردد. لطفاً مجدداً فایل‌ها را دانلود نمایید.

لینک دانلود محصولی را درخواست کرده‌ام که در قسمت لینک‌های دانلود آن، نوشته شده است: بخش یکم، بخش دوم و ... در این حالت چه کاری انجام دهم؟

همه بخش‌ها را دانلود کرده و در یک پوشه قرار داده و سپس همه را انتخاب و کلیک راست و گزینه Extract را انتخاب نموده تا فایل‌ها برای شما باز شوند و بتوانید استفاده کنید.

هنگام دانلود فایل با خطای ۴۰۴ مواجه می شوم؟

این خطا به دلیل منقضی شدن لینک دانلود اتفاق افتاده است، از طریق ایمیل info.negahomran@gmail.com درخواست خود را ارسال کرده تا بر روی همان ایمیل لینک های دانلود دوباره برای شما ارسال گردد. (حتما در درخواستتان، ایمیلی که با آن خرید کرده‌اید را ذکر کنید چون تنها لینک‌های دانلود برای همان ایمیل دوباره فرستاده خواهد شد).

لینک های دانلود تا چه زمانی اعتبار دارند؟

لینک های دانلود به مدت یک هفته اعتبار دارند.

آیا امکان تماس با مدرس وجود دارد؟

سوالات علمی خود را به info.negahomran@gmail.com ارسال کنید. مدرسان ما تمام تلاششان را می‌کنند پاسخگوی شما در اسرع وقتی که به آنها اجازه می‌دهد باشند.

  نحوه خرید در نگاه عمران بسیار ساده است! تنها در 4 مرحله