آموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

با آموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی شامل 16 ساعت آموزش کاربردی در خدمت شما هستیم تا شما را برای یکی از تخصصی ترین و کاربردی ترین نرم افزار های مهندسی عمران حرفه ای کنیم. پکیج آموزش تکلا بعد از حدود دو سال کار پیوسته و همچنین دقت و وسواس زیاد با بهترین کیفیت ممکن تنظیم گردیده است. تکلا استراکچر می تواند در کمترین زمان ممکن مدل های سه بعدی گرافیکی با کیفیت بالا، دیتایل ها و نقشه های اجرایی کارگاهی برای ساخت و نصب و همچنین گزارش های متره برآورد و لیستوفر فولادی و بتنی را ارائه کند و این تنهای بخشی از قدرت این نرم افزار است.

تکلا چیست و چه کاری انجام می دهد؟

همانطور که می دانید بعد از طراحی سازه در ETABS خروجی آن باید تبدیل به نقشه های دقیق اجرایی شود به شکلی که ریزترین جزئیات ساخت و اجرا را در بر گیرد، سپس این نقشه ها به کارخانه های مصنوعات فلزی تحویل داده شده تا قطعات ساخته شوند، اصطلاحاً به این کار شاپ دراوینگ و به کسی که نقشه ها را ترسیم می کند شاپیست می گویند.

با توجه به اینکه در نرم افزار تکلا مدلسازی سه بعدی سازه را با جزئیات کامل و دقیق در اختیار داریم، می توانیم خطاهای احتمالی را قبل از اجرا مرتفع کرده و برای آن چاره اندیشی کنیم. (محور قرارگیری اعضای سازه، محل اتصالات، جوش ها، پیچ ها، وضعیت سرگیری، تداخل اعضا، وجود فضای مناسب برای بستن پیچ ها، برش کاری، بررسی وضعیت نصب) به جرات می توان گفت تنها نرم افزاری که تا این اندازه به کاربر اطلاعات می دهد تکلا استراکچر است.

امروزه گسترده ترین و دقیقترین نرم افزاری که در سطح کشور و همچنین در دنیا برای این کار استفاده می شود نرم افزار تکلا استراکچر می باشد. تسلط شما بر این نرم افزار به دلیل نیاز بازار و کمبود نیروهای کارکشته و آشنا بدون شک موقعیت های فراوان شغلی و درآمدی را در پی خواهد داشت. ما نمی خواهیم اینجا بر روی درآمد شما مانور تبلیغاتی بدهیم اما با کمی پرس و جو خودتان پی خواهید برد کف درآمد شاپیست مسلط به کار چشمگیر است.

آموزش تکلا استراکچر Tekla-Structures

آموزش جامع تکلا استراکچر فلزی

در پکیج آموزش تکلا چه چیزی تدریس شده و من چه دریافت می‌کنم؟

  • دوره آموزش تکلا استراکچر در دو فصل تدوین گردیده است. در فصل اول آن به زبان ساده همراه با مثال های متعدد تمام بخش ها و دستورات را توضیح می دهیم و در پایان فصل اول وارد مباحث پیش رفته مدلسازی و همچنین هوشمند سازی کامپوننت ها می شویم که از مطالب حساس و پرکاربردی است که کمتر در آموزش های دیگر پیدا می کنید.
  • در فصل دوم برای اینکه دانشجو یک تجربه عملی و اجرایی را از نزدیک تجربه کرده باشد یک ساختمان 4 طبقه فولادی با اتصالات جوشی را از صفر تا صد که مرحله گزارش گیری و نقشه گیری و تهیه آلبوم نقشه است را به صورت قدم به قدم در جلوی دیدگان شما همراه با توضیحات اجرایی انجام می شود. در این مرحله دانشجو یک کاربر حرفه ای شده و هدف این دوره که علاه بر آموزش نرم افزار یک انتقال تجربه است محقق شده است و بعد از آن تمرین و پشتکار دانشجو را طلب می کند.

تکلا استراکچر برای تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه دتایل و برنامه ارائه می دهد. جزئیات و نقشه های اعضای تکی، اسمبلی ها، نقشه های نصب و اجرا، متره دقیق مصالح و مقاطع، و…. شما در روند کار با تکلا، یک دید کارگاهی و اجرایی قوی نیز کسب خواهید نمود.

چه چیزهایی همراه دوره داده می شود؟

همراه با این دوره آموزشی تعداد قابل توجهی کامپوننت های هوشمند و پرکاربرد با شرایط کار در ایران دریافت می کنید که توسط خود مدرس طراحی شده و خود به تنهایی بسیار ارزشمند است همچنین همراه فیلم آموزشی، فایل های نرم افزاری تمرینی پروژه و فایل های کمکی دیگری نیز جهت یادگیری بهتر و تمرین بیشتر ارائه شده است.

چرا باید دوره آموزش تکلا استراکچر را تهیه کنم؟

مطالبی که در این دوره تدوین شده با دقت و وسواس زیاد مناسب با شرایط داخلی تدوین شده که خود مسئله بسیار مهمی است. شما برای تهیه این مجموعه کمتر از ۱۰ درصد هزینه یک کلاس حضوری را پرداخت می کنید که در آخر هم ممکن است کیفیت و کمیت لازم را به دلیل وسعت مطالب و محدودیت وقت و عوامل محیطی مثل ترافیک رفت آمد و شلوغی کلاس نداشته باشد. به شما اطیمنان می دهیم در این دوره آموزش تکلا استراکچر تمام مطالب و ریزه کاری ها به نحوی ارائه شده است که دیگر نیاز به هیچ منبعی ندارید و سریعترین زمان ممکن به تسلط کافی دست می یابید.

تمام دستورات، نکات اجرایی و نرم افزاری، تنظیمات و… را ابتدا در قالب مثال های ساده ارائه نموده و سپس مجددا تمام مطالب گفته شده را در یک پروژه عملی و واقعی، از صفر تا صد مرور خواهیم نمود تا شما، به طور ۱۰۰ درصدی تمام مطالب را یاد گرفته و در پروژه های خود بکار بگیرید. با توجه به اینکه ما دغدغه شما عزیزان را در هنگام یادگیری می شناسیم پروژه به نوعی انتخاب شده است که اکثر سوالات شما را پاسخ دهد. همچنین اگر در حین آموزش سوالی داشتید می توانید از مدرس بپرسید تا به شما پاسخ دهد.

دوره آموزش تکلا استراکچر برای چه کسانی مناسب است و پیش نیاز آن چیست؟

  • هیچ پیش‌نیازی لازم ندارد و فرض بر این بوده که دانشجو هیچ‌گونه آشنایی قبلی با این نرم‌افزار نداشته است.
  • آموزش از کلیک بر روی آیکن نرم‌افزار آغاز شده و قدم‌ به‌ قدم با شما به‌ پیش می‌رود.
  • توضیحات کافی درباره دستور کار هر جلسه در ابتدا بیان شده تا ذهن شما آماده دریافت مطلب شود.
  • در پایان شما نیاز به منبع آموزشی ثانویه نداشته و آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را خواهید داشت.


کامپوننت های ایرانی در آموزش تکلا استراکچر

به همراه این دوره آموزشی کامپوننت ها و اتصالات هوشمند مناسب با شرایط طراحی و اجرا در ایران هم آورده شده که در نوع خود بسیار کم یاب و ارزشمند هستند. انواع کامپوننت های هوشمند اتصالات، پروفیل دوبل، ورق تقویت، اتصال شمشیری پله، تیر لانه زنبوری و غیره ….

اتصالات در تکلا استراکچر

هومشمند سازی اتصالات تکلا استراکچر

هوشمند سازی کامپوننت یا اتصالات از مباحث مهم در آموزش تکلا استراکچر می‌باشد که به صورت کامل و با مثال های متعدد تدریس شده است. انواع کامپوننت های اتصالات Connection (همچون اتصال صلب و ساده با سخت کننده ها)، کامپوننت های نوع پارت Part (ساخت کامپوننت ستون دوبل هوشمند)، کامپاننت نوع Seam و Detail (جزئیات اتصالات هوشمند) و غیره …

کامپوننت تکلا استراچر

ورژن نرم افزار مورد استفاده

در این دوره از ورژن 19 نرم افزار استفاده شده که بسیار متداول در ایران است. اگر شما از هر یک از ورژن های 18، 19 ، 20 ، 21 استفاده می کنید نگران نباشید چون هیچگونه تفاوتی بین آنها نیست و حتی جای آیکن ها نیز تغییر نکرده و به راحتی می توانید از قسمت اول تا آخر دوره آموزشی را بدون هیچ مشکلی دنبال کنید.

آموزش Tekla Structures پروژه محور