دانلود نرم افزار ETABS 9.7.4 همراه با کرک اسان

0

دانلود ETABS 9.7.4 همراه با کرک اسان

ورژن ۹٫۷٫۴ برنامه ایتبس آخرین نسخه نرم‌افزار قبل از تغییرات اساسی و ارتقاء به نسخه‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۵ نرم افزار بود، که مورد استفاده اکثر مهندسین قرار می‌گرفت و در حال حاضر نیز نسخه مورد اعتماد مهندسین می‌باشد و هنوز هم برخی مهندسین ترجیه می دهند با این نسخه کار کنند به همین علت لینک دانلود ETABS 9.7.4 به همراه اموزش کرک ان برای شما قرار دادیم.

تاریچه پیدایش نرم افزار ایتبس

ایده برنامه های ساختمانی ۳۵ سال پیش مطرح شده است.در هر حال نیاز به برنامه های مخصوص مانند ETABS هنگامی آشکار تر شد که مهندسان سازه تحلیل های غیر خطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورد استفاده قرار دادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی با قدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدل های بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورد استفاده قرار گرفتند.  شرکت CSI نرم‌افزاری در زمینه مهندسی سازه و زلزله است که توسط اشرف حبیب‌الله (پاکستانی الاصل ساکن آمریکا) در سال ۱۹۷۵ در کالیفرنیا تأسیس کرد.این شرکت نرم‌افزارهای SAP2000, CSiBridge, ETABS, SAFE, PERFORM-3D,CSiCOL را توسعه میدهد.

دانلود ETABS 9.7.4

دانلود از اینجا   ( توجه : متاسفانه بعد از نصب متوجه شدیم این نسخه ۹٫۷ می باشد که البته تفاوت چندانی ندارند )

دانلود کرک به تنهایی

نحوه کرک ایتبس ۹٫۷٫۴

فایل کرک در پوشه نرم افزار موجود می باشد البته لینک دانلود به تنهایی هم قرار داده شده است. ابتدا مطمئن شوید اینترنت قطع است و انتی ویروس خود را خاموش کرده اید. پس از نصب نرم افزار تمام محتویات پوشه کرک را جایگزین فایل های اصلی در محل نصب نرم افزار بکنید کاقیست در هنگام کپی و پست کردن گزینه Copy and Replace را انتخاب بکنید.

 

دانلود ETABS 9.2  (پیشنهاد )

دانلود از اینجا

نحوه کرک :  این ورژن با ایتبس ۹٫۷٫۴ هیچ تفاوتی ندارد و به نسب کرک ان بسیار ساده تر است کافیست فایل Patch را به محل نصب نرم افزار کپی کنید و بر روی ان دابل کلیک کنید و ان را اجرا کنید تا نرم افزار کرک شود.

 


۱۶ ساعت اموزش مدلسازی و ترسیم نقشه های اجرایی سازه های فولادی پروژه محور
حرفه ای شوید

اموزش تکلا استراکچر پروژه محور


 

پاسخ دهید