آموزش کنترل پروژه جامع با MS-Project

بسته آموزش کنترل پروژه جامع با MS-Project در واقع مجموعه کامل محصولات منتشر شده نگاه عمران در زمینه کنترل پروژه است که در قالب یک بسته تخفیفی ارائه گردیده است. این مجموعه حاصل کوشش مهندس حسین ابدالی و سال ها تجربه ایشان در زمینه دفتر فنی ساختمان سازی و راه‌ سازی می‌باشد که در قالب دو دوره آموزشی در این مجموعه قرار داده شده است.

عناوین آموزش کنترل پروژه جامع با MS-Project

این بسته شامل دو پروژه آموزشی کامل همراه با فایل ها و اسناد پروژه و نزدیک به 6 ساعت فیلم آموزشی است. مشخصات هر بسته به صورت کامل در صفحه خرید آن محصول نوشته شده و با کلیک بر روی عناوین بالا می‌توانید هر مورد را کاملتر مطالعه فرمایید. دوره آموزش کنترل پروژه ساختمان بتنی بر روی ورژن 2013 و دوره آموزش کنترل پروژه راه سازی بر روی ورژن 2016 تدریس شده است.

ارزش این بسته که کامل ترین مرجع آموزش MS-Project می باشد بالغ بر 340 هزار تومان می‎باشد که با تخفیف ویژه 20 درصد به قیمت 280 هزار تومان برای شما در نظر گرفته شده است. این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید.

چرا از خرید بسته آموزش کنترل پروژه جامع پشیمان نمی‌شوم

  • در وقتتان صرفه جویی می‌کنید. جمع آوری این مطالب و لقمه آماده کردن آن حاصل تجربه طولانی مدت مدرس است.
  • دوره به صورت پروژه محور و عملی است.
  • محتوای رایگان در اینترنت زیاد است، اطلاعات ناقص و غلط که آنالیز و صحت سنجی آن کار تازه وارد‌ها نیست. چرا می‌خواهید خودتان را به اشتباه بی اندازید؟
  • هزینه آن نسبت به مؤسسات آموزشی که یک دهم محتوای این دوره را آموزش نمی‌دهند بسیار پایین است.
  • بازگشت سرمایه گذاری شما در مهارتی که پیدا می‌کنید به قدری چشمگیر است که دیگر به آن فکر نمی‌کنید.
  • نمونه مشابهی ندارد. طبق بررسی‎های ما، مطالب این مجموعه و نکات ارائه شده در هیچ بسته آموزشی دیگری نیست.

آموزش کنترل پروژه ساختمانی

پروژه MSP ساختمان بتنی به همراه آموزش تصویری

پروژه آموزشی اول پروژه ساختمان بتنی دو طبقه با زیرزمین است که شامل 228 دقیقه فیلم آموزشی به همراه فایل خود پروژه و اسناد مربوطه و نکات  بسیار کاربردی در این زمینه است. ورژن نرم افزاری که در این پروژه استفاده شده است 2013 است. پروژه به صورت ۰ تا ۱۰۰ جلوی چشم شما مدل، اجرا و گزارشگیری شده است. با گذراندن این دوره تجربه ای متفاوت از یک پروژه عملی را خواهید یافت.

آموزش کنترل پروژه راه سازی

آموزش-کنترل-پروژه-راهسازی-با-MSProject

پروژه آموزشی دوم این بسته پروژه راه سازی است که شامل 200 دقیقه فیلم آموزشی به همراه فایل خود پروژه و اسناد مربوطه و نکات بسیار کاربردی در این زمینه است. ورژن نرم افزاری که در این پروژه استفاده شده است 2016 است. پروژه به صورت گام به گام مدل، اجرا و گزارشگیری شده است.

در صورتی که سوالی در ارتباط با آموزش کنترل پروژه جامع با MS-Project دارید، می‌توانید سوال خود را در قسمت دیدگاه این محصول مطرح بفرمائید و یا از طریق فرم تماس با ما و پشتیبانی آنلاین واتساپ سایت با گروه مهندسی نگاه عمران در ارتباط باشید.