اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

55

اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

 اموزش تکلا استراکچر پروژه محور فارسی سازه فولادی شامل 16 ساعت اموزش کاربردی در خدمت شما هستیم تا شما را برای یکی از تخصصی ترین و کاربردی ترین نرم افزار های مهندسی عمران حرفه ای کنیم. پکیج آموزش تکلا پکیج آموزش تکلا بعد از حدود یک سال کار  پیوسته و همچنین دقت و وسواس زیاد برای بهترین کیفیت ممکن تنظیم گردیده است. تکلا استراکچر می تواند در کمترین زمان ممکن مدل های سه بعدی گرافیکی با کیفیت بالا از پروژه ، دیتایل ها و نقشه های اجرایی کارگاهی و ساخت و نصب و همچنین گزارش های متره براورد و لیستوفر فولادی و بتنی  را ارائه کند و این تنهای بخشی از قدرت این نرم افزار است.

تکلا چیست و چه کاری انجام می دهد ؟

همانطور که می دانید بعد از طراحی سازه خروجی آن باید تبدیل به نقشه های دقیق اجرایی شود به شکلی که ریزترین جزییات ساخت و اجرا را در بگیرید سپس این نقشه ها به کارخانه های مصنوعات فلزی تحویل داده می شود که قطعات ساخته شوند، اصطلاحا به این کار شاپ دراوینگ و به کسی که نقشه ها را ترسیم می کند شاپیست می گویند.

با توجه به اینکه در نرم افزار تکلا مدلسازی سه بعدی سازه را با جزییات کامل و دقیق در اختیار داریم، می توانیم خطاهای احتمالی را قبل از اجرا مرتفع کرده و برای آن چاره اندیشی کنیم. ( محور قرارگیری اعضای سازه، محل اتصالات، جوش ها، پیچ ها، وضعیت سرگیری، تداخل اعضا، حتی وجود فضای مناسب برای بستن پیچ ها، برش کاری، بررسی وضعیت نصب ) به جرات می توان گفت تنها نرم افزاری که تا این اندازه به کاربر اطلاعات می دهد تکلا استراکچر است.

تکلا استراکچر برای تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه دتایل و برنامه ارائه می دهد. جزییات و نقشه های اعضای تکی، اسمبلی ها، نقشه های نصب و اجرا، متره دقیق مصالح و مقاطع، و…. شما در روند کار با تکلا، یک دید کارگاهی و اجرایی قوی نیز کسب خواهید نمود.

 

اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures

آموزش جامع تکلا استراکچر فلزی

 

امروزه گسترده ترین و دقیقترین نرم افزاری که در سطح کشور و همچنین در دنیا برای این کار استفاده می شود نرم افزار تکلا استراکچر می باشد. تسلط شما بر این نرم افزار به دلیل نیاز بازار و کمبود نیروهای کارکشته و آشنا بدون شک موقعیت های فراوان شغلی و درآمدی را در پی خواهد داشت. ما نمی خواهیم اینجا بر روی درآمد شما مانور تبلیغاتی بدهیم اما با کمی پرس و جو خودتان پی خواهید برد کف درآمد شاپیست مسلط به کار چشمگیر است.

در پکیج آموزش تکلا چه چیزی تدریس شده و من چی دریافت میکنم ؟

 • این دوره در دو فصل تدوین گردیده است. در فصل اول ان به زبان ساده همراه با مثال های متعدد تمام بخش ها و دستورات را توضیح می دهیم و در پایان فصل اول وارد مباحث پیش رفته مدلسازی و همچنین هوشمند سازی کامپاننت ها می شویم که از مطالب حساس و پرکاربردی است که کمتر در اموزش های دیگر پیدا می کنید.

 

 • در فصل دوم برای اینکه دانشجو یک تجربه عملی و اجرایی را از نزدیک تجربه کرده باشد یک ساختمان 4 طبقه فولادی با اتصالات جوشی را از صفر تا صد که مرحله گزارش گیری و نقشه گیری و تهیه البوم نقشه است را به صورت قدم به قدم در جلوی دیدگان شما همراه با توضیحات اجرایی انجام می شود.در این مرحله دانشجو یک کاربر حرفه ای شده و هدف این دوره که علاه بر اموزش نرم افزار یک انتقال تجربه است محقق شده است و بعد از ان تمرین و پشتکار دانشجو را طلب می کند.

 

  چه چیزهایی همراه دوره داده می شود ؟

همراه با این دوره اموزشی تعداد قابل توجهی کامپاننت های هوشمند و پرکاربرد با شرایط کار در ایران دریافت می کنید که توسط خود مدرس طراحی شده و خود به تنهایی بسیار ارزشمند است همچنین همراه فیلم آموزشی، فایل های نرم افزاری تمرینی پروژه و فایل های کمکی دیگری نیز جهت یادگیری بهتر و تمرین بیشتر ارائه شده است.

چرا باید دوره اموزش تکلا استراکچر را تهیه کنم ؟

مطالبی که در این دوره تدوین شده با دقت و وسواس زیاد مناسب با شرایط داخلی تدوین شده است که خود مسئله بسیار مهمی است. شما برای تهیه این مجموعه کمتر از ۱۰ درصد هزینه یک کلاس حضوری را پرداخت میکنید که در اخر هم ممکن است کیفیت و کمیت لازم را به دلیل وسعت مطالب و محدودیت وقت و عوامل محیطی مثل ترافیک رفت امد و شلوغی کلاس نداشته باشد. به شما اطیمنان می دهیم در این دوره اموزش تکلا استراکچر تمام مطالب و ریزه کاری ها به نحوی ارائه شده است که دیگر نیاز به هیچ منبعی ندارید و سریعترین زمان ممکن به تسلط کافی دست می یابید.

تمام دستورات، نکات اجرایی و نرم افزاری، تنظیمات و … را ابتدا در قالب مثال های ساده ارائه نموده و سپس مجددا تمام مطالب گفته شده را در یک پروژه عملی و واقعی، از صفر تا صد مرور خواهیم نمود تا شما، به طور ۱۰۰ درصدی تمام مطالب را یاد گرفته و در پروژه های خود بکار بگیرید. با توجه به اینکه ما دغدغه شما عزیزان را در هنگام یادگیری می شناسیم پروژه به نوحی انتخاب شده است که اکثر سوالات شما را پاسخ دهد. همچنین اگر در حین اموزش سوالی داشتید می توانید از مدرس بپرسید تا به شما پاسخ دهد.

 این دوره برای چه کسانی مناسب است و پیش نیاز آن چیست ؟

 1. هیچ پیش‌نیازی لازم ندارد و فرض بر این بوده که دانشجو هیچ‌گونه آشنایی قبلی با این نرم‌افزار نداشته است.
 2. اموزش از کلیک بر روی ایکن نرم‌افزار اغاز شده و قدم‌به‌قدم با شما به‌پیش می‌رود.
 3. توضیحات مکفی درباره کاری که هر جلسه قرار است انجام بشود داده می‌شود تا ذهن شما اماده دریافت مطلب شود و این روند تا پایان انجام پروژه عملی که شما حرفه‌ای شوید ادامه دارد.
 4. در پایان شما نیاز به منبع اموزشی ثانویه نداشته و امادگی لازم برای ورود به بازار کار را خواهید داشت.

 

اطلاعات کلی

نام محصول : اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

ورژن نرم افزار که بر روی ان تدریس شده : 19 ( + دانلود نرم افزار )

مدت زمان فیلم: 16 ساعت

فرمت فایل‌ها: فیلم‌ با فرمت MP4 با کیفیت 720P hd و به حجم 1.9 گیگابایت

مدرس: مهندس طاها طبیب زاده

کپی رایت : موسسه نگاه عمران

مبلغ سرمایه گذاری :  77 هزار تومان

اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

 

دانلود آنی پس از پرداخت انلاین

 

 

 

 

 دقایقی از دوره اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محور

video

اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محور

کامپوننت های ایرانی در اموزش تکلا استراکچر

به همراه این دوره اموزشی کامپاننت ها و اتصالات هوشمند مناسب با شرایط طراحی و اجرا در ایران هم اورده شده که در نوع خود بسیار کم یاب و ارزشمند هستند. کامپاننت های هوشمند اتصال و ورق تفویت و اتصال شمشیری پله و غیره ….

کامپوننت تکلا استراچر

هومشمند سازی اتصالات تکلا استراکچر

هوشمند سازی کامپوننت که از مباحث مهم در اموزش تکلا استراکچر به صورت کامل و با مثال های متعدد تدریس شده است. انواع کامپاننت های اتصالات ( همچون اتصال صلب و ساده با سخت کننده ها ) ، کامپاننت های نوع پارت ( ساخت کامپاننت ستون دوبل هوشمند ) ، کامپاننت نوع Seam و Detail ..

اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محور

ورژن مورد استفاده در دوره اموزش تکلا استراکچر

در این دوره از ورژن 19 نرم افزار استفاده شده است ( از اینجا دانلود کنید ) که بسیار متداول در ایران است. اگر شما از هر یک از ورژن های 18، 19 ، 20 ، 21 استفاده می کنید نگران نباشید چون هیچگونه تفاوتی بین انها نیست و حتی جای ایکن ها هم تغییر نکرده و به راحتی می توانید این از قسمت اول تا اخر دوره اموزشی بدون هیچ مشکلی دنبال کنید.

 

 

ما در کنار شما هستیم 

بعد از تهیه اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محور – سازه فولادی ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. شما میتوانید به صورت مستقیم با خود مهندس طاها طبیب زاده در تماس باشید و سوالات مشکلات خود را مطرح کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی میتوانید با ایمیل پشتیبانی یا اکانت اینستاگرام سایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم. نگاه عمران همیشه آنلاین است.

poshtibani

نحوه خرید اموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

با استفاده از کارت تمامی بانک های عضو شتاب و با داشتن رمز دوم می توانید نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام نمایید و بلافاصله به صفحه دانلود متصل شوید. یک ایمیل حاوی رسید و لینک دانلود هم برای شما ارسال خواهد شد.

پیش نمایش های دیگری از دوره آموزش تکلا فلزی جامع

 شروع بحث هوشمندسازی کامپوننت های در تکلا استراکچر

این ویدئو شروع بحث هوشمند سازی کامپوننت ها در تکلا استراکچر است که نزدیک به 3 ساعت از این دوره را به خود اختصاص داده است. در این دوره آموزشی ساخت و هوشمند سازی انواع کامپاننت های اتصالات ( همچون اتصال صلب و ساده با سخت کننده ها ) ، کامپاننت های نوع پارت ( ساخت کامپاننت ستون دوبل هوشمند ) ، کامپاننت نوع Seam و Detail .. تدریس شده است.

 

 

 ساخت گزارش های اختصاصی و تهیه لیستوفر با تمپلیت ادیتور

در ان ویدئو به صورت کامل به بحث تهیه لیستوفر و ادیت انواع گزارشات با فرمت اختصاصی پرداختیم.

 


اموزش تکلا استراکچر

اموزش تکلا استراکچر پروژه محور فارسی سازه های فولادی – میتدی تا پیشرفته

فیلم اموزش تکلا استراکچر

جزوه اموزش کامل تکلا استراکچر

اموزش تکلا استراکچرز

فیلم آموزش Tekla Structures

55 دیدگاه

 1. نادر میبدی در

  قسمت نقشه گیری خیلی خوب توضیح داده شده بود. ای کاش مهندس طبیب زاده دوره های دیگری هم داشتند

 2. سلام
  آیا یک پروژه از صفر تا صد کار از مدلسازی تا گزارش گیری انجام میشه در آموزشتون؟؟

  • نگاه عمران در

   وقت بخیر
   در بخش مقدماتی در مورد تنظیمات اتصال پیچ و مهره و بولت های بیس پلیت صحبت شده اما پروژه ای که انجام شد نوع اتصال ان جوشی است. با تشکر

 3. احمد باغبادی در

  سلام. واقعا مجموعه کامل پر باری بود لطفا دوره هایی با موضوع خاص مثل سکوهای نفتی و غیره هم بگذارید که از تجربه استاد استفاده کنیم. مرسی

 4. باسلام و عرض وقت بخیر خدمت استاد
  سوال و درواقع مقایسه ای برام بین اتوکد و تکلا ایجاد شده که ممنون میشم وقت بزارین و راهنماییم کنید
  آیا این دو نرم افزار هیچ شباهت و وجه اشتراکی دارن؟؟چون اتوکدم برا نقشه کشی استفاده میشه. و اینکه آیا به نظر شما مجموعه ی اتوکد,ایتبس و سیف و تکلا برای یک نفر مجموعه ی خوب و بدرد بخوری برای وارد شدن به بازار کار هستن؟؟
  همین سوالو راجع به ایتبس و تکلا هم داشتم که خوشبختانه از کامنتا به جواب رسیدم
  عذرمم بابت طولانی شدن سوالام بپذیرید
  باتشکر

  • نگاه عمران در

   وقت بخیر. تکلا یک نرم افزار سه بعدی دارای کتابخانه های بزرگی از انواع پروفیل ها و اتصلات اماده است که بعد از مدل سازی سازه به صورت سه بعدی نقشه های ساخت و اجرا و قطعه زنی را به صورت خودکار تولید می کند در صورتی که اتوکد یک نرم افزار ترسیمی است که هیچ کدام از قابلیت های فوق را ندارد. به صورت کلی بعد از اینکه شما در ایتبس سازه خود را طراحی کردید باید نتایج ان را به نقشه های اجرایی با استانداردی تهیه کنید که در کارخانه های مصنوعات فلزی بتوانند ان را برای شما تولید کنند برای اینکار در دنیا از نرم افزار تکلا استراکچر استفاده می کنند.

 5. سلام. با تشکر از سایت خوبتون یک سوالی داشتم قبل از خرید ایا در این فیلم اموزشی در مورد ساخت تمپلیت های نقشه لوگوی شرکت و همچنین اضافه کردن جداول خاص لیستوفر به شیت های نقشه صحبت شده است ؟

 6. سلام مهندس وقت بخیر
  من هیچی از تکلا نمیدونم . اگه خیلی خوش بینانه و فشرده از فایل آموزشی شما استفاده کنم تا چه مدت میتونم یاد بگیرم؟ ممنون اگه جوابم رو زودتر بدبن

  • نگاه عمران در

   سلام. در جواب پرسشتان باید بگویم مدت زمان این دوره ۱۶ ساعت است و برای یادگیری ان بستگی دارد چقدر وقت می گذارید و مطالب را پیگیر مطالعه می کنید و خودتان مستقلا تمرین انجام می دهد، برای هرکس متفاوت است؛ فکر میکنم خودتان بهتر بتوانید از نظر زمانی تخمین بزنید.

   در مینیمم حالت حداقل یک هفته تا ده روز لازم است اما همانطور که گفتم باید خودتان هم مستقلا تمرین انجام دهید که دستتان راه بیفتد

   با تشکر

 7. فرخ بهداروند در

  لحن بیان و تسلط بر ریزه کاری های نرم افزاری و اجرایی مهندس طبیب زاده بسیار عالی بود و ادم مشتاق به دنبال کردن می کرد بنده بی صبرانه منتظر تکلا استراکچر بتنی ایشون هستم امیدوارم هرچه سریعتر اماده بشه. سپاس

  • نگاه عمران در

   بله دوست عزیز به صورت کامل در مورد بخش تنظیمات پیچ و بولت ها صحبت شده و مثال حل گفتیم حتی یک فایل اکسل کمکی در این پکیج می باشد که طراحی چدیمان پیچ ها بسیار راحت تر و سریع تر در نرم افزار انجام دهید. با تشکر

 8. من دوره تهیه کردم خیلی راضی بودم از مدرس میخوام لطفا دوره بتنی هم ارائه بدن تا از تجربیاتشون استفاده کنیم.

 9. با سلام….ایا با خرید این فیلم اموزشی میتونم وارد بازار کار بشم؟؟؟خداییش حقیقت رو بگین…باور کنین مبلغ ۵۹۵۰۰ تومن واسه منی که بیکارم خیلی هست و به زحمت میخوام این پول رو جور کنم…با تشکر

  • نگاه عمران در

   وقت بخیر. اینکه شخص شما وارد بازار کار بشین بسته به پشتکار و پیگیری خودتون داره. اما از نظر محتوای اموزشی باید عرض کنم تمام نیازهایی که در سر کار به ان احتیاج دارید را پوشش می دهد کافیست فایل پی دی اف سر فصل ها را دانلود کنید مشاهده خواهید کرد بسیار کامل است و ضمنا پروژه محور تدریس شده. با تشکر

 10. سلام . من این اموزش تا اخر نگاه کردم چند تا نکته به نظرم رسید برای دوستانی که قصد تهیه این اموزش دارند. این اموزش بسیار کامله و مهندس طبیب زاده معلوم برای هر قسمت حسابی فکر کرده تا با تنوع مثال ریزه کاری ها رو جا بندازه. همچنین نحوه اموزش به شکلی هست که از همان ابتدا همراه میشین و گام به گام جلو میرین. ( این نکته برای کسایی که هیچ تصوری از نقشه کشی سازه ندارن خیلی مهمه ) حتما دیدین بعضی اساتید مطلبی میگن و دیگر بهش ارجاع نمیدن اما در این اموزش اینطور نیست و نقشه راه پروژه مشخصه و دقیقا میدونین در هر بخش قرار چه مطلبی یادبگیرین. در نتیجه اگر هم یادتون رفت دقیقا میدونین کدام قسمت نگاه کنین تا مطلب براتون جا بیفته

  از همه مهتر کامپاننت ها و افزونه های اختصاصی خود مدرس هست همراه با این اموزش که واقعا ارزشمنده به طوری که اگر من از قبل این نرم افزار بلد بودم بدون این ها حداقل ۴ برابر بیشتر باید وقت می گذاشتم. ( اینم بگم اموزش ساخت این کامپاننت ها مفصلا در اموزش هست که بعدا خودتونم میتونین هر چیزی بسازین و هوشمندش کنید )

  نکته اخر هم پاسخگویی خوب مدرس به سوالات بنده بوده که واقعا با حوصله جواب دادند و من متشکر خودشون کردند. بسیار سپاس گذارم و منتظر اموزش های دیگر مهندس طبیب زاده هستم. با تشکر

 11. با سلام
  من طراحی صنعتی خوانده ام
  یک شرکت برای مصاحبه رفتم که تولید سازه های فولادی بود
  به من گفتن به یک شاپ کار با نرم افزار اکلا احتیاج دارند
  میخواستم ببینم با خرید این مجموعه ایا نیاز ان شرکت برطرف میشود؟
  اگر ممکنه کمی توضیح در این باره بدهید؟
  شاپ کار منظورشان چیست؟

  • نگاه عمران در

   بله این بسته برای این منظور اموزش داده شده است. منظور از شاپ کار کسی است که است بتواند با نرم افزار تکلا استراکچر نفشه های قطعه زنی ، مونتاژ و اجرا را تهیه و تولید کند. با توجه به این نقشه ها قطعات سازه های فولادی در کارگاه های ساخت مصنوعات فلزی ساخته و به محل اجرا پروژه حمل می شوند. جهت اشنایی بیشتر مقاله تهیه نقشه های اجرایی در پروژه های عمرانی را مطالعه بفرمایید که در صفحه اول سایت موجود است. با تشکر

 12. مسعود محمدی در

  سلام. ایا با این نرم افزار میشه سازه ای خاص هم مدل کرد و نقشه های اجراییش در اورد ؟ مثل دکل های برق ، پل عابر پیاده یا سازه های خرپایی

  • نگاه عمران در

   وقت بخیر. بله دوست عزیز در نرم افزار تکلا هیچ محدودیتی ندارید از ساده ترین سازه ای که فکرش بکنید تا پیچیده ترین را می تواند این نرم افزار انجام دهد حتی پالایشگاه های نفتی را با این نرم افزار مدل نقشه گیری و اجرا کرده اند

 13. نیما سر افراز در

  سلام من این دوره تهیه کردم وخیلی راضی بودم فقط خواستم بدونم ایا رویت استراکچر هم میتونه نقشه های ساخت و مونتاژ مانند تکلا تولید کنه

  • نگاه عمران در

   سلام وقتتون بخیر . خوشحالم که تونستیم رضایتتون جلب کنیم. در جواب سوالتون باید بگم خیر. اصلا چنین قابلیتی برای نرم افزار رویت استراکچر گنجانده نشده و چنین هدفی را هم ندارد شرکت اتودسک نرم افزار دیگری به نام ادونس استیل برای این کار در نظر گرفته. اما ان چیزی که تا این لحظه مشخص است هیچ نرم افزاری در این زمینه به قدرت تکلا استراکچر نیست (مخصوصا به خاطر انعطاف پذیری در بحث کامپوننت ها ) و در بین شرکت ها و دست اندرکاران کار شناخته شده است همچنان که مشاهده می کنید با امدن ورژن ۲۰۱۷ در واقع بیست چندمین ورژن این نرم افزار تولید شده که نشان از سال ها تجربه وبهبود کیفیت نرم افزار دارد. انشاالله به زودی در قالب پستی از قابلیت های جدید نرم افزار که ان را بی نظیر کرده بیشتر خواهم گفت

 14. علیرضا ایوبی در

  با عرض سلام
  آیا در این پک آموزشی مدلسازی اتصال گیردار جوشی با کله گاوی هم آموزش داده می شود؟

  • نگاه عمران در

   بله دوست عزیز به طور کامل همراه با هوشمندسازی اتصال کامپوننت ( سرفصل های اموزشی را می توانید در کاتالوگ مطالعه کنید )

 15. ببخشيد با اين نرم افزار ميشه سازه هاى بتنى رو هم تجزيه و تحليل كرد يا فقط تو سازه هاى فلزى كاربرد داره. ممنون ميشم راهنمايى كنين.

  • نگاه عمران در

   در تکلا استراکچر هیچگونه محدودیتی وجود ندارد اما در ایران بیشتر در زمینه سازه های فلزی استفاده می شود و سازه های حجیم بتنی مانند پل ها – مخازن – انواع فونداسیون ها . لطفا مقاله تهیه و ترسیم نقشه های اجرایی در پروژه های عمرانی در سایت را مطالعه فرمایید انجا مفصلا توضیح داده ایم. با تشکر

 16. با سلام و تشکر از مطالب ارزشمند و آموزش هایی که تو این سایت قرار می دید. آموزش ویدیویی رو دانلود کردم ولی فعلا فرصت نکردم نگاه کنم. میشه لطفا یه آموزش کامل برا سازه های بتنی هم تهیه کنید؟

  • سلام در بالا نوشتیم. این اموزش بر روی ورژن ۱۹ تدریس شده. شما اگر از هریک از ورژن های تکلا از ۱۴ تا ۲۱ استفاده می کنید بدون هیچ مشکلی می توانید از این اموزش استفاده کنید چون حتی جای ایکن ها هم عوض نشده است و مو به مو مثل هم است

   اما در ورژن های ۲۰۱۶ به بعد تغییرات عمده ای در گرافیک منوهای برنامه رخ داده است اما اساس کار همان است که در اموزش گفته شده.

 17. باسلام
  مهندس جان لطفا قابلیتهای جدیدتکلا۲۰۱۶و۲۰۱۷رومی فرمایید
  نسبت به ورژنهای پایین تر چه وضعیتی دارند
  باتشکر

  • سلام

   تغییرات عمده در گرافیک کاربری برنامه اتفاق افتاده و جای بعضی منوها تغییر پیدا کرده – اما روش کار همان است که قبلا بود – ( از نظر شخص من ورژن جدید به دلیل اسکرول زیاد برای انتخاب ایکن ها زیاد خوشایند نیست و ترجیهم همان ورژن های قبلی است )
   در قسمت کامپاننت ها در ورژن ۲۰۱۷ دو سه تا کامپاننت مهم جدیدا اضافه شده که قبلا نبود ان هم کامپاننت پله های اسپیرال است که از نظر تنظیمات دست کاربر را کاملا باز گذاشته

   انشاالله سعی میکنم در پستی جداگانه به صورت مفصل تغییرات را یک به یک شرح دهم

   با تشکر

 18. سلام رشته من معماری بوده ولی الان تو شرکت باید کارهای شاپ سازه های فلزی انجام بدم ؟ ایا این پک کامله ؟ بدرد منی که کعماری خوندم میخوره ؟

  • بله دوست عزیز تمام اطلاعاتی که مورد نیاز است گفته شده و به قولی صفر تا صد هست به شکلی که بدون پیش نیاز میتوانید این دوره را فرا بگیرید

 19. با سلام و خسته نباشید
  ببخشید من بصورت نسبی تکلا را بلد هستم
  میخپاستم ببینم ایا به درد من میخوره یا خیر؟!
  همچنین سوال دارم که چه تعداد کامپوننت تشریح میشود در پک ؟!

  • وقت بخیر

   لطفا کاتالوگ را مطالعه کنید قسمت به قسمت موارد تدریس شده بیان شده. علاوه بر کامپاننت هایی که در فصل کامپاننت ها ساخت ان ها اموزش داده شده است ، تعدادی کامپاننت ایرانی پرکاربرد دیگر هم در پک قرار داده شده که علاوه بر استفاده ان در پروژه به نکات ساخت ان ها هم اشاره شده است. با تشکر

 20. من این دوره تهیه کردم واقعا عالی بود فقط خواستم بپرسم ایا کامپاننت هایی که ساخته میشن روی همه ورژن ها قابل استفادست ؟

  • بله دوست عزیز اگر کاتالوگ سرفصل ها را در بالا دانلود بفرمایید مشاهده خواهید کرد که تنها همین بحث ادیت و تولید نقشه چیزی حدود ۳ ساعت همه جوانب کار تدریس شده و مطلبی نگفته باقی نمانده است

 21. من توبحث کامپاننت خیلی مشکل داشتم حتی کلاس هم رفتم مدرس حاضر نبود تمام نکات و زیر و بم کار بگه انگار که اسرار کارش باشه. اما انصافا مدرس این دوره سنگ تمام گذاشتن و مطلب کامل گفتن. کامپاننت هایی هوشمندی هم که علاوه بر اون دادن واقعا کار راه انداز بود. ضمن اینکه خواستم اینجا تشکر کنم از مدرس خواهش میکنم ادونس استیل هم به همین شکل شیوا تدریس کنن. با تشکر

  • ممنون از لطفتون. در مورد سوال باید بگم که شک نکنید که تکلا در زمینه کارهای فولادی بسیار جا افتاده تر و دوست داشتنی تر از ادونس استیل است و در صنایع و دفاتر فنی سطح کشور همه تکلا استراکچر به خوبی می شناسند و قبول دارند به همین علت ادونس برای جا نداختن خود رقیب سر سختی دارد. با این حال اگر تقاضا برای ادونس زیاد شود ان را هم تولید خواهیم کرد

 22. خواستم تشکر کنم من بسته رو تهیه کردم با اینکه کلاس هم رفته بودم مدرک گرفتم ولی انقدر که این دوره برای من مطلب جدید داشت که متعجب شدم. مدتها بود دنبال یک اموزش پروژه محور مثل میگشتم دمتون گرم

  • خیر. اصولا این نرم برای هدف دیگری تولید شده است و بیشترین کاربرد ان برای تهیه نقشه های ساخت و اجرا می باشد

   • سلام . تو اين بسته آموزشي مقاطع ستون ها و تير ها با ورق مدل سازي شده اند ؟ همچنين مقاطع متغيير هم آموزش داده شده است ؟ . ممنون .

 23. آیا در پروژه ای که انجام می دهید مدل کردن شمشیری پله ,برش گیر و تیرهای لانه زنبوری را هم به صورت کامل و کاربردی توضیح داده اید؟

پاسخ دهید