آموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی

با آموزش تکلا استراکچر پروژه محور سازه های فولادی شامل 16 ساعت آموزش کاربردی در خدمتتان هستیم تا شما را به یک متخصص حرفه‌ای در زمینه تهیه نقشه های اجرایی سازه های فولادی تبدیل کنیم. پکیج آموزش تکلا استراکچر بعد از حدود دو سال کار پیوسته و همچنین دقت و وسواس زیاد با بهترین کیفیت ممکن تنظیم گردیده است. تکلا استراکچر می تواند در کمترین زمان ممکن مدل های سه بعدی گرافیکی با کیفیت بالا، دیتایل ها و نقشه های اجرایی کارگاهی برای ساخت و نصب سازه و همچنین گزارش های متره برآورد و لیستوفر فولادی و بتنی را ارائه کند و این تنهای بخشی از قدرت این نرم افزار است.

تکلا چیست و چه کاری انجام می دهد؟

همانطور که می دانید بعد از طراحی سازه در ETABS خروجی آن باید تبدیل به نقشه های دقیق اجرایی شود به شکلی که ریزترین جزئیات ساخت و اجرا را در بر گیرد، سپس این نقشه ها به کارخانه های مصنوعات فلزی تحویل داده شده تا قطعات ساخته شوند، اصطلاحاً به این کار شاپ دراوینگ و به کسی که نقشه ها را ترسیم می کند شاپیست می گویند.

با توجه به اینکه در نرم افزار تکلا مدلسازی سه بعدی سازه را با جزئیات کامل و دقیق در اختیار داریم، می توانیم خطاهای احتمالی را قبل از اجرا مرتفع کرده و برای آن چاره اندیشی کنیم. (محور قرارگیری اعضای سازه، محل اتصالات، جوش ها، پیچ ها، وضعیت سرگیری، تداخل اعضا، وجود فضای مناسب برای بستن پیچ ها، برش کاری، بررسی وضعیت نصب) به جرات می توان گفت تنها نرم افزاری که تا این اندازه به کاربر اطلاعات می دهد تکلا استراکچر است.

امروزه گسترده ترین و دقیقترین نرم افزاری که در سطح کشور و همچنین در دنیا برای این کار استفاده می شود نرم افزار تکلا استراکچر می باشد. تسلط شما بر این نرم افزار به دلیل نیاز بازار و کمبود نیروهای کارکشته و آشنا بدون شک موقعیت های فراوان شغلی و درآمدی را در پی خواهد داشت. ما نمی خواهیم اینجا بر روی درآمد شما مانور تبلیغاتی بدهیم اما با کمی پرس و جو خودتان پی خواهید برد کف درآمد شاپیست مسلط به کار چشمگیر است.

آموزش تکلا استراکچر Tekla-Structures

آموزش جامع تکلا استراکچر فلزی

در پکیج آموزش تکلا چه چیزی تدریس شده و من چه دریافت می‌کنم؟

  • دوره آموزش تکلا استراکچر در دو فصل تدوین گردیده است. در فصل اول آن به زبان ساده همراه با مثال های متعدد تمام بخش ها و دستورات را توضیح می دهیم و در پایان فصل اول وارد مباحث پیش رفته مدلسازی و همچنین هوشمند سازی کامپوننت ها می شویم که از مطالب حساس و پرکاربردی است که کمتر در آموزش های دیگر پیدا می کنید.
  • در فصل دوم برای اینکه دانشجو یک تجربه عملی و اجرایی را از نزدیک تجربه کرده باشد یک ساختمان 4 طبقه فولادی با اتصالات جوشی را از صفر تا صد که مرحله گزارش گیری و نقشه گیری و تهیه آلبوم نقشه است را به صورت قدم به قدم در جلوی دیدگان شما همراه با توضیحات اجرایی انجام می شود. در این مرحله دانشجو به یک کاربر حرفه ای تبدیل گردیده است و هدف این دوره که انتقال تجربه و همچنین آموزش نرم افزار است محقق می‌شود و متعاقباً نیازمند تمرین و پشتکار هنرجو را دارد.

تکلا استراکچر برای تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه برنامه ارائه می دهد. جزئیات و نقشه های اعضای تکی، اسمبلی ها، نقشه های نصب و اجرا، متره دقیق مصالح و مقاطع تنها بخشی از خروجی‌های آن است. تهیه تمام این گزارشات در روند کار با تکلا استراکچر، یک دید کارگاهی و اجرایی قوی نیز به شما می‌دهد که کاملاً بر پروژه اشراف داشته باید.

چه چیزهایی همراه دوره داده می شود؟

همراه با این دوره آموزشی تعداد قابل توجهی کامپوننت های هوشمند و پرکاربرد با شرایط کار در ایران دریافت می‌کنید که توسط مدرس طراحی شده که خود به تنهایی بسیار ارزشمند است. همچنین همراه فیلم آموزشی، فایل‌های تمرینی پروژه و فایل‌های کمکی دیگری نیز جهت یادگیری بهتر و تمرین بیشتر ارائه گردیده است.

چرا باید دوره آموزش تکلا استراکچر را تهیه کنم؟

مطالبی که در این دوره ارائه می‌شود با دقت و وسواس زیاد مناسب با شرایط داخلی ایران تهیه گردیده است که خود اهمیت بسیار بالایی دارد. شما برای تهیه این مجموعه کمتر از ۱۰ درصد هزینه یک کلاس حضوری را پرداخت می‌کنید که در آخر هم ممکن است کیفیت و کمیت لازم را به دلیل وسعت مطالب و محدودیت وقت و عوامل محیطی مثل ترافیک رفت آمد و شلوغی کلاس نداشته باشد. به شما اطیمنان می‌دهیم در دوره آموزش تکلا استراکچر تمام مطالب و ریزه کاری ها به نحوی ارائه شده است که دیگر نیاز به هیچ منبعی ندارید و در سریعترین زمان ممکن به تسلط کافی دست می‌یابید.

تمام دستورات، نکات اجرایی و نرم افزاری، تنظیمات و غیره را ابتدا در قالب مثال های ساده ارائه می‌شود و سپس مجدداً تمام مطالب را در یک پروژه عملی و واقعی، از صفر تا صد مرور خواهیم نمود تا بتوانید 100% تمام مطالب را یاد بگیرید و در پروژه های خود از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه ما دغدغه شما عزیزان را در هنگام یادگیری می‌شناسیم پروژه به نوعی انتخاب گریده که اکثر سوالات شما را پاسخ دهد. همچنین اگر در حین آموزش سوالی داشتید می توانید از مدرس بپرسید تا به شما پاسخ دهد.

دوره آموزش تکلا استراکچر برای چه کسانی مناسب است و پیش نیاز آن چیست؟

  • هیچ پیش‌نیازی لازم ندارد و فرض بر این بوده که دانشجو هیچ‌گونه آشنایی قبلی با این نرم‌افزار نداشته است.
  • آموزش از کلیک بر روی آیکن نرم‌افزار آغاز می‌شود و قدم‌ به‌ قدم با شما به‌ پیش می‌رود.
  • توضیحات کافی درباره دستور کار هر جلسه در ابتدا بیان می‌شود تا ذهن شما آماده دریافت مطلب شود.
  • در پایان شما نیاز به منبع آموزشی ثانویه نداشته و آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را خواهید داشت.


کامپوننت های ایرانی در آموزش تکلا استراکچر

به همراه این دوره آموزشی کامپوننت ها و اتصالات هوشمند مناسب با شرایط طراحی و اجرا در ایران ارائه گردیده است که در نوع خود بسیار کم یاب و ارزشمند هستند. انواع کامپوننت های هوشمند اتصالات، پروفیل دوبل، ورق تقویت، اتصال شمشیری پله، تیر لانه زنبوری و غیره ….

اتصالات در تکلا استراکچر

هوشمند سازی اتصالات تکلا استراکچر

هوشمند سازی کامپوننت یا اتصالات از مباحث مهم در آموزش تکلا استراکچر است که به صورت کامل و با مثال های متعدد تدریس گردیده است. انواع کامپوننت های اتصالات Connection (همچون اتصال صلب و ساده با سخت کننده ها)، کامپوننت های نوع پارت Part (ساخت کامپوننت ستون دوبل هوشمند)، کامپاننت نوع Seam و Detail (جزئیات اتصالات هوشمند) و غیره …

کامپوننت تکلا استراچر

ورژن نرم افزار مورد استفاده

در این دوره از ورژن 19 نرم افزار استفاده گردیده که بسیار متداول در ایران است. اگر شما از هر یک از ورژن های 18، 19 ، 20 ، 21 استفاده می کنید نگران نباشید چون هیچگونه تفاوتی بین آنها نیست و حتی جای آیکن ها نیز تغییر نکرده و به راحتی می توانید از قسمت اول تا آخر دوره آموزشی را بدون هیچ مشکلی دنبال کنید.

آموزش Tekla Structures پروژه محور

پیش نمایش‌هایی از دوره