فیلم آموزش شمسی کردن تقویم MS-Project

یکی از مسائلی که همان ابتدای کار با نرم افزار MS-Project کاربر ایرانی را دچار مشکل می‌کند بحث تاریخ های ستون آغاز و پایان هر فعالیت است که بصورت پیشفرض به تاریخ میلادی است و لازم است به تقویم شمسی تبدیل گردد. به دلیل آنکه نرم افزار MS-Project از تقویم شمسی پشتیبانی نمی‌کند لازم است با ترفندی این تغییر ایجاد شود. در فیلم  آموزش شمسی کردن تقویم msp که حدود 6 دقیقه است به شما نحوه این کار آموزش داده می‌شود بصورتی که حتی تاریخ‌های قرن جدید تقویم شمسی یعنی سال‌های 1400 به بعد را نیز تبدیل گردد.

فیلم آموزش شمسی کردن تقویم MS-Project

آموزش شمسی کردن تقویم msp

همانطور که گفته شد در این فیلم به نحوه تبدیل تاریخ های میلادی به شمسی خواهد پرداخت و بايد توجه داشته باشيد که اين آموزش فقط تقويم را به شمسی تبدیل می‌کند و ساير آپشن های نرم افزار بصورت اورجينال باقی مي مانند، يادآوری اين نکته لازم است که در تمامی ادارات و سازمان ها و پروژه ها، تاريخ فعاليت ها در اسناد باید به تقویم رسمی کشود یعنی شمسی ثبت گردد؛ بنابراين حتما بايد تقويم کاريتان را شمسی ارائه کنيد.

 لازم به ذکر است که نرم افزارهايی که در بازار اينکار را انجام می‌دهند قيمت هايی بالاتر از ۸۰۰ هزارتومان دارند و علاوه بر شمسی سازی تقویم کار فارسی سازی منوها را نیز انجام می‌دهند که موضوع فیلم آموزشی و روش ارائه شده در این فیلم آموزشی نیست و تنها در این روش ستون های آغاز و پایان همانگ با تقویم شمسی می‌گردد و تاریخ‌های قرن جدید تقویم شمسی یعنی سال‌های 1400 به بعد را نیز پشتیبانی می کند.

شمسی کردن تقویم msp