تغییر رنگ پس زمینه تکلا استراکچر

همانطور که می دانید پس از نصب نرم افزار تکلا رنگ پس زمینه ان به رنگ ابی روشن است که اگر بخواهید چند ساعت پشت سیستم کار شاپ انجام دهید فشار سنگینی به چشم ها می اید و به همراه ان سر درد. پس در نتیجه تغییر رنگ پس زمینه تکلا استراکچر در شروع کار با نرم افزار بسیار لازم به نظر می رسد.

به نظر می رسد رنگ های تیره برای کار دراز مدت با نرم افزار هایی که کار مدلسازی انجام می دهند و نیاز به دقت و جزییات فراوان دارد مناسب تر است. اما تغییر رنگ پس زمینه در تکلا کمی مشکل است و انتخاب رنگ ها باید در 4 طیف به صورت کد RGB وارد شود. در این فیلم اموزشی کوتاه به صورت کامل نحوه تغییر رنگ پس زمینه تکلا استراکچر اموزش داده شده.

 

در ادامه فایل اکسل کمکی مربوطه برای دانلود قرار داده شده است. ( اینجا )

 

فیلم نحوه تغییر رنگ پس زمینه تکلا استراکچر

از اینجا دانلود کنید


اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محور

اگر می خواهید

حرفه ای شوید

کلیک کنید

اموزش تکلا استراکچر صفر تا صد به زبان ساده

چه چیزهایی تدریس شده و من چی دریافت میکنم ؟

این دوره در دو فصل تدوین گردیده است.

در فصل اول ان به زبان ساده همراه با مثال های متعدد تمام بخش ها را توضیح می دهیم و در پایان فصل اول وارد مباحث پیش رفته مدلسازی و همچنین هوشمند سازی کامپاننت ها می شویم که از مطالب حساس و پرکاربردی است که کمتر در اموزش های دیگر پیدا می کنید.

در فصل دوم برای اینکه دانشجو یک تجربه عملی و اجرایی را از نزدیک تجربه کرده باشد یک ساختمان ۴ طبقه فولادی با اتصالات جوشی را از صفر تا صد که مرحله گزارش گیری و نقشه گیری و تهیه البوم نقشه است را به صورت قدم به قدم در جلوی دیدگان شما همراه با توضیحات اجرایی انجام می شود. در این مرحله دانشجو یک کاربر حرفه ای شده و هدف این دوره که علاه بر اموزش نرم افزار یک انتقال تجربه است محقق شده است و بعد از ان تمرین و پشتکار دانشجو را طلب می کند.

 

چه چیزهایی همراه دوره داده می شود ؟

همراه با این دوره اموزشی تعداد قابل توجهی کامپاننت های هوشمند و پرکاربرد با شرایط کار در ایران دریافت می کنید که توسط خود مدرس طراحی شده و خود به تنهایی بسیار ارزشمند است.