خداوند را شاکر هستیم که برای اولین بار در تاریخ مهندسی ایران بنا به درخواست های بیشمار شما عزیزان موفق به انجام یک پروژه MSP ساختمان بتنی به همراه آموزش تصویری آن شدیم. عنوان این پروژه ساختمان بتنی دو طبقه با زیرزمین است که همراه با فایل خود پروژه آموزش کامل ویدیوئی نمونه پروژه به صورت ۰ تا ۱۰۰ جلوی چشم شما مدل و گزارش‌گیری شده است

آیا می‌دانید MSP به یکی از درامد زاترین نرم افزارهای رشته‌های عمران تبدیل شده ؟

جواب این سوال بر می‌گردد به چرخه ساخت و ساز در پروژه های عمرانی. در فرایند ساخت و ساز از زمانی که یک معمار طرح اولیه را می کشد تا زمانی که مهندسان محاسب سازه را طراحی می‌کنند چیزی حدود چند ماه طول می‌کشد بعد از ‌آن دستمزدشان که نسبت به مبلغ کل پروژه بسیار ناچیز است را می‌گیرند و دیگر کسی با آنها زیاد کاری ندارد. در سال های باقی مانده این مهندسان کنترل پروژه ، مترورها و ناظران و غیره هستند که باید پروژه را به اتمام برسانند. اینجا هست که شما وارد عمل می شوید.

آ‌یا می‌دانید فرصتهای شغلی مناسبی در این زمینه وجود دارد ؟

بر خلاف دیگر نرم افزارهای محاسباتی که بازار آن کاملا اشباع شده است و متاسفانه با سیستم غلط آموزش عالی که بیشتر روی مباحث تئوری تمرکز می کند؛ شاهد آن هستیم که مهندسان محاسب با قیمت هایی ناچیز (بسیار پایین تر از نرخ مصوب) یا با انجام پروژه های دانشجویی امرار معاش می کنند، اما وقتی به بازار کار نگاه می‌کنیم تقاضا برای کارهای اجرایی بیشتر است که خوشبختانه از این بین صورت وضعیت نویسی و کنترل پروژه اقبال خوبی دارد.

باور نمیکنید؟ از این لینک به سایت ایران استخدام بروید تا ببینید در روز چند آگهی برای استخدام کنترل پروژه ثبت می شود.

نمونه پروژه MSP

چه کسانی تا به حال این محصول را خریداری کرده اند ؟

همانطور که می دانید این محصول دارای پشتیبانی است و می توانید بعد از خرید سوالات خود را از مدرس بپرسید. طبق برسی هایی که ما از تماس های گرفته شده داشتیم متوجه شدیم بالای 60 درصد از خریداران کسانی هستند که به نحوی درگیر کار در شرکت ها بوده و به دلیل نداشتن دانش کنترل پروژه موقعیت شغلی خود را در خطر می دیدند. به همین علت فرصت را از دست نداده و خواستند موقعیت خود را تثبیت کنند. (این همان نکته ای است که فارغ التحصیلان باید بدانند که دیگر بیشتر از حد خود را درگیر مباحث محاسبتی نگه ندارند.)

پروژه MSP ساختمان بتنی به درد چه کسانی میخورد ؟

اگر شما به هر نحوی با یکی از رشته های ساخت و ساز از قبیل عمران ، معماری و مدیریت پروژه و غیره …. در ارتباط هستید این محصول مناسب شماست. نگران نباشید هر پیش زمینه ای که باید بدانید در این آموزش گفته شده است. این آموزش را مهندس ابدالی پروژه محور تدریس کرده که شما را با شرایط واقعی اشنا کند.

 

توضیحات مدرس در مورد این دوره آموزشی

 

اطلاعات کلی

نام محصول : نمونه پروژه MS Project

ورژن نرم افزار که بر روی آن تدریس شده : 2013

مدت زمان فیلم: ۲۲۸ دقیقه

فرمت فایل‌ها: فیلم‌ با فرمت MP4 با کیفیت ۷۲۰P hd در یک پوشه کاملا زیپ و فشرده با حجم ۴۵۰ MB برای سهولت در دانلود

مبلغ سرمایه گذاری: 159/000 هزارتومان

مدرس: مهندس ابدالی

کپی رایت : موسسه نگاه عمران

نمونه پروژه MSP

دانلود آنی آموزش پس از پرداخت آنلاین

چرا از خرید این محصول پشیمان نمی‌شوم ؟

 • در وقتتان صرفه جویی می‌کنید. جمع آوری این مطالب و لقمه آماده کردن ان حاصل تجربه طولانی مدت مدرس است.
 • دوره به صورت پروژه محور بوده و عملی
 • محتوای رایگان در نت پر است از اطلاعات ناقص و غلط که آنالیز و صحت سنجی آن کار تازه واردها نیست. چرا می خواهید خودتان را به اشتباه بی اندازید؟
 • هزینه آن نسبت به موسسات آموزشی که یک دهم محتوای این دوره را اموزش نمی دهند بسیار پایین است.
 • بازگشت سرمایه گذاری شما در مهارتی که پیدا می کنید به قدری چشمگیر است که دیگر به آن فکر نمی‌کنید.
 • نمونه مشابهی ندارد. طبق برسی های ما تدوین آموزش پروژه محور نرم افزار msp برای اولین بار است که اتفاق می افتد. که نگاه عمران افتخار عرضه آن را به جامعه مهندسی دارد.

 

در صورتی که تمایل دارید آرشیو کامل کنترل پروژه شامل (تمام محصولات یکجا با هم) را یکجا با 35% درصد تخفیف تهیه نمایید اینجا کلیک کنید

توجه : اگر سوال و مشورتی در مورد تهیه این بسته آموزشی دارید مینوانید از طرق زیر با خود مهندس ابدالی در تماس باشید.

 shop.negahomran@gmail.com


پروژه به صورت ۰ تا ۱۰۰ جلوی چشم شما مدل، اجرا و گزارشگیری شده است. با گذراندن این دوره تجربه ای متفاوت از یک پروژه عملی را خواهید یافت.
نمونه پروژه MSP
عنوان این پروژه ساختمان بتنی دو طبقه با زیرزمین است که همراه با فایل خود پروژه آموزش کامل ویدیوئی نمونه پروژه هم بصورت تصویری قراردادیم تا شما براحتی توانسته باشید یک حرفه ای تمام عیار شوید.


همراه با فایل خود پروژه آموزش کامل ویدیوئی نمونه پروژه هم بصورت تصویری قراردادی. این نمونه پروژه بر روی نسخه ۲۰۱۳ نرم افزار ام اس پراجکت تدریس شده است.

مباحث آموزش داده شده پروژه MSP ساختمان بتنی

 1. تقویم پروژه
 2. ساختارشکست کار(wbs)
 3. روابط مابین فعالیت ها
 4. مدت زمان هر فعالیت
 5. زمان بندی کامل پروژه
 6. تعریف منابع
 7. تخصیص منابع
 8. تسطیح منابع
 9. ایجاد خط مبنا
 10. مشخص نمودن مسیر بحرانی پروژه
 11. ایجاد خط مبنا
 12. پیشرفت فیزیکی پروژه
 13. پیشرفت وزنی پروژه
 14. نمودار منحنی پیشرفت(s)
 15. گزارشات کامل پروژه

تمام موضوعات فوق در قالب یک پروژه MSP ساختمان بتنی اجرایی؛ برای شما به تصویر کشیده شده که قطعا شما بعد از دیدن این فیلم به طور کامل کار با این نرم افزار را یاد خواهید گرفت. در این فیلم ضمنا شما نحوه برآورد زمانی و مالی پروژه رو هم یاد خواهید گرفت و در مورد پیشرفت فیزیکی و زمانی پروژّه هم مفصل صحبت شده و در انتها علاوه بر مبحث کامل گزارش گیری از پروژه یک منشور پروژه هم از فایل msp تولید شده است.

نمونه کوتاهی از فیلم در اپارات. برای دانلود با کیفیت اصلی

 

پروژه MSP ساختمان بتنی

پروژه MSP ساختمان بتنی