دانلود SAP2000 Advanced v14

دانشجویان و مهندسان عمران و رشته‌های وابسته، حداقل یک بار با این نرم‌افزار سر و کار داشته‌اند. این نرم‌افزار در حدود سی سال است که در طراحی و آنالیز سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر سال امکانات این نرم‌افزار بیشتر می‌شود و با حفظ رابط کاربری ساده و مشخص، بر پیچیدگی انواع محاسبات و آنالیزها اضافه می‌شود. محیط مدل‌سازی گرافیکی سه‌بعدی باعث شده است به سادگی بتوانید به طرح‌های خود تجسم ببخشید و سپس انواع تحلیل‌های لازم را روی آن انجام دهید. این ورژن 14.2 اخرین نسخه قبل از تغییرات اساسی در نرم افزار SAP2000 ورژن 15 به بعد می باشد که در ادامه لینک های دانلود SAP2000 Advanced v14 برای شما قرار داده شده است.

به طور کلی برنامه SAP2000، نرم افزایست برای همه مهندسان و برای هر پروژه ایی. این برنامه قابلیت آن را دارد که قالب بتنی ایستا کوچک و ساده 2D را تحلیل کند. همچنین قالب‌های بزرگ و پیچیده 3D را به شکل تحلیل های پویا و غیرخطی ارائه می‌دهد. درواقع نرم افزار SAP2000 پاسخگوی کلیه تحلیل‌ها و آنالیزهای ساختارمند است و ویژگی‌های موردنیاز طراحی برای مهندسان را فراهم می‌کند.

این مطلب را از دست ندهید : دانلود نرم افزار ETABS 9.7.4 همراه با فعال ساز آسان

نحوه فعال سازی نرم افزار سپ 14

  1. لینک دانلود اصلی برنامه در فایل PDF که از باکس دانلود زیر دریافت کرده‌اید قرار دارد.
  2. بعد از دانلود فایل را با نرم افزار WinRAR یا 7Zip اکسترکت کنید.
  3. مطمئن شوید به اینترنت متصل نیستید و حتما آنتی ویروس خود را خاموش کرده اید.
  4. نرم افزار را تا مرحله آخر نصب کنید.
  5. فایل کرک را در پوشه محل نصب نرم افزار را در کنار بقیه فایل ها قرار دهید.
  6. بر روی آن کلیک راست کرده و از پنجره باز شده گزینه Run as Adminestor را کلیک کنید و سپس دکمه Pache را بزنید تا نرم افزار فعال شود.
  7. سپس بر روی آیکن نرم افزار کلیک راست کرده و گزینه Run as Adminestor را کلیک کنید تا نرم افزار اجرا شود.