نمای وایر فریم در ورژن های جدید تکلا

2

نمای وایر فریم در ورژن های جدید تکلا

اگر ورژن های جدید تکلا استراکچر را نصب کرده باشید ( ورژن 20 به بعد ) حتما متوجه شده اید که نمای وایر فریم در ورژن های جدید تکلا به صورت پیش فرض در قسمت ادونس اپشنز موجود نیست و نبود این گزینه کار مدلسازی را برای کاربر بسیار مشکل می کند.

حالت نمای وایر فریم در تکلا این اجازه را به کاربر می دهد که به راحتی خطوط و نقاط تقاطعی را با نقاط ربایش انتخاب و مدلسازی دقیق تری را انجام دهد در صورتی که در حالت نمای رندر یا شفاف دسترسی به بسیاری از این نقاط و خطوط یا ممکن نیست و یا زحمت کار را دو چندان می کند. اما جای نگرانی نیست در ویدیو اموزشی کوتاه زیر به شما نشان می دهیم که چگونه با قرار دادن کد زیر در یکی از فایل های پروژه ( options.ini ) قابلیت نمای وایر فریم در ورژن های جدید تکلا را فعال کنید.

XS_ENABLE_WIRE_FRAME=TRUE

 

فیلم تغییر به نمای وایر فریم در ورژن های جدید تکلا

دانلود از اینجا


اموزش تکلا استراکچر Tekla Structures پروژه محوراگر میخواهید حرفه ای شوید
کلیک کنید

اموزش صفر تا صد به زبان ساده

 

.

2 دیدگاه

  1. با سلام
    بنده طبق مراحل این کارو کردم و درست شد اما اشکال ایجاست که چرا در قسمتAdvanced options گزینهXS_ENABLE_WIRE_FRAME ظاهر نمیشود تا بتوانیم آن را از این قسمت خاموش یا روشن کنیم.
    باتشکر

    • نگاه عمران در

      سلام. این فیلد در قسمت ادونس اپشنز کلا در ورژن های جدید برداشته شده است برای خاموش روشن کردن می توانید روی نما دابل کلیک کنید تا پنجره تنظیمات ویو باز شود و همانجا از وایر فریم به نمای رندر یا برعکس بروید. با تشکر

پاسخ دهید