کتاب متره براورد پروژه محور – صفر تا صد ساختمان بتنی

بعد از انتشار نرم افزار متره برآورد بسیاری از کسانی که به ما مراجعه می کردند با دانش متره برآورد آشنایی مختصری داشتند و از ما درخواست کتاب متره براورد مناسب در این زمینه می‌کردند. خوشبختانه منابع بسیار خوبی در بازار نشر وجود دارند که ما هم به آنها توصیه می‌کردیم اما بعدا با نگاهی دقیقتر متوجه شدیم جای کتابی که بتواند به صورت پروژه محور به این زمینه نگاه کند خالی است تا عملا خواننده را قدم به قدم در ‌آموزش متره برآورد پروژه محور از ابتدا تا انتها راهنمایی کند.

از آنجایی که یادگیری متره براورد بدون کمک نرم افزار به دلیل حجم محاسبات بالا کاری سخت و تکراری خسته کننده است تصمیم گرفتیم کتاب را همراه با نرم افزار متره براود ارائه دهیم که مسیر آموزش هموار شود.

کتاب متره براورد

تمایز این کتاب در چیست ؟

  • در این کتاب تلاش کردیم یک ساختمان 3 طبقه بتنی را از ابتدا بر اساس فصول فهرست بها 94 ریزمتره برآورد کرده و تشریحاً محاسبات آن را انجام داده و هرجا که لازم بود به تفسیر و تشریح آیتم های مهم بپردازیم + ده ها مثال تکمیلی برای شرایط مختلف اجرایی روشنی تشریح شده است.
  • در بعضی از فصول به نکاتی در امر ریزمتره برخوردیم که موضوع پروژه ما نبوده اما به دلیل آنکه خواستیم بحث را کامل کرده باشیم مثالی جداگانه از آن را آورده ایم.

 

از اینجا می توانید سر فصل ها و گزیده صفحات کتاب متره برآورد کاربردی را دریافت نمایید.

pdf1

پرداخت و دانلود آنی کتاب اموزش متره براورد پروژه محور

نام محصول : کتاب آموزش متره براورد کاربردی – صفر تا صد ساختمان بتنی ( پروژه محور )

فرمت فایل‌ها: کتاب با فرمت pdf شامل 263 صفحه تمام رنگی در قطع رحلی است ( غیر قابل پرینت ) + نرم افزار متره براورد (ابنیه – برق – مکانیک – حمل ) 97

تالیف : مهندس طاها طبیب زاده

کپی رایت : کتاب ثبت شده و دارای حقوق مولفین می باشد. حق نشر این کتاب انحصارا در اختیار موسسه نگاه عمران است و تمام حق و حقوق قانونی و معنوی آن محفوظ است.

 

توجه:

  • کتاب به صورت دیجیتال قفل گذاری شده و غیر قابل پرینت عرضه می گردد.
  • برای استفاده از نرم افزار نیاز به آفیس 2013 به بعد می باشد.

 

ما در کنار شما هستیم

بعد از تهیه  کتاب متره براورد پروژه محور – صفر تا صد ساختمان بتنی ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. شما میتوانید به صورت مستقیم با خود مهندس طاها طبیب زاده در تماس باشید و سوالات مشکلات خود را مطرح کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی می توانید با ایمیل پشتیبانی یا اکانت اینستاگرام سایت تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم.

poshtibaniنحوه خرید اموزش متره براورد پروژه محور – صفر تا صد ساختمان بتنی

با استفاده از کارت تمامی بانک های عضو شتاب و با داشتن رمز دوم می توانید نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام نمایید و بلافاصله به صفحه دانلود متصل شوید. یک ایمیل حاوی رسید و لینک دانلود هم برای شما ارسال خواهد شد.